Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Pre duže vremena, godinu ili više, ovde je bila spomenuta pilot epizoda Hand of God koja je bila vrlo zanimljiva. Sada vidim da postoji cela prva sezona i posle 5 epizoda mogu vam je preporučiti.

Link to comment

Okkupert - malo teze za pronaci titlove, ali odlicna

Hvala na preporuci, kad god uhvatim neku preporuku za kakvo skandinavsko ostvarenje, obavezno probam, do sad je malo šta iz te oblasti iznevjerilo očekivanja

 

 

Ja iskombinovao neki DVD za holandsko tržište i engleske titlove, za sad djeluje odlično

Link to comment

Meni onaj Jordskott se ne dopada nesto posebno. A tako sam se primio na taj svecki folklor. Ne znam nepojmivo mi je da u sedam 7 epizoda nisam video ni jedan osmeh, skec, foru.

Nista cudno, meni je i ovde hajpovani Bron ispod proseka

Link to comment

Meni onaj Jordskott se ne dopada nesto posebno. A tako sam se primio na taj svecki folklor. Ne znam nepojmivo mi je da u sedam 7 epizoda nisam video ni jedan osmeh, skec, foru.

Nista cudno, meni je i ovde hajpovani Bron ispod proseka

prva sezona brona je ok, ovu drugu nisam ni gledao

jel so gledao forbrydelsen, danci. mislim da čak ima i topik negde u dubinama

 

meni je to najbolje od severnjaka

Link to comment

flesh and bone

 

ko voli balet ili kome se svideo black swan, ova serija od 8 epizoda bi mozda legla. pisali su je kreatori breaking bad i animal kingdom (ni jedna nije moj fazon ali balet jeste)

 

 

prica pocinje dramom perspektivne balerine koja bezi od svoje prosloroslosti u veliki grad. prikazuje odnos motivacije i jedine zelje, da bude balerina, i njena grcevita proslost koja joj remeti prozivljavanje novih iskustava. nacin na koji se bori do svog cilja bi za mnoge bio mozda nenormalan ili nemoralan, kako god, ortodoksan u svakom slucaju.

ne mogu da nadjem ko je autor poslenje kompozicije , mirise na newtona (celo, violina)...ali dok ne izbace soundtrack necu znati.

i da, meni milo lice iz justified da vidim ovde :)

 

http://ia.media-imdb.com/images/M/MV5BMjIyODYxOTY1MV5BMl5BanBnXkFtZTgwNDgyMDUyNTE@._V1_SX640_SY720_.jpg


 

Edited by mustang
Link to comment

Beowulf: Return to the Shieldlands доста тога ми не смета, попут присуства црнаца и индијаца у нордијској причи, јер је ово ипак пре фантазија него нордијска сага, али неки ликови су ретардирано написани и све има неки треш, али лош треш, вајб... даћу им прилику још једну или две епизоде

Edited by Dionysos
Link to comment

Meni onaj Jordskott se ne dopada nesto posebno. A tako sam se primio na taj svecki folklor. Ne znam nepojmivo mi je da u sedam 7 epizoda nisam video ni jedan osmeh, skec, foru.

Nista cudno, meni je i ovde hajpovani Bron ispod proseka

Zavrsio (na silu) gledanje.Jedno preispoljno ™ njesra

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...