Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Grimm nastavlja da razbija. Odličnih prvih šest epizoda. Sjajno finale pre pauze..

+1

 

Stukoh sve u nekih mjesec dana ili malo vise. Kako odmice sve je bolja serija. Ima dosta paralela sa Buffy, cini mi se [sto nije ni cudo jer su neki scenaristi radili na obje, ako se ne varam]. 

Link to comment

SyFy planira da oskrnavi i "Hiperion". 

Inače hvala svima na preporukama za seriju, "Bones" će se gledati!

Ali prvo da završim Broen. Kakva serija, uh. Zaljubio sam se u Sagu, volim lujke.

Link to comment

Kraj detinjstva? To mi je uz Ramu njegova najomiljenija knjiga. U rukama SyFy-a,jao.

izašla je prva epizoda, prilično verno prate knjigu, samo što se karel ili kako već pojavljuje u javnosti 15 godina nakon dolaska na zemlju

- videćemo kako će se nastaviti, ja nisam čitao dalje od tog poglavlja, opis vanzemunca mi je bio malo previše da svarim

 

 

realno koja je verovatnoća da će se pojaviti ovaploćenje đavola lično, sa evolutivne tačke gledišta moguće je da biće evoluira iz goveda, ali svakako ne da nastane ukrštanjem zmaja i bika :lolol:

 

 

- kurira glumi dejl barbara iz under the dome ne znam da li to znači da se ta serija završila

Link to comment

Besmisleno je procenjivati verovatnoću određene kombinacije karakteristika, jedino je mala verovatnoća da u ovdašnjim verovanjima baš postoji biće koje se toliko poklapa sa njihovim izgledom.

 

To sa izgledom je gimmick i u originalu, razlog zbog kog su izbegavali da se otvoreno prikažu sujevernim Zemljanima. Meni iz trailera deluje kao da prave neki remake "V", they are here to destroy uuuuus, ne sećam se uopšte da je knjiga imalo išla u tom pravcu.

Link to comment

Tri dana za redom će ići Kraj detinjstva. Za sada nije loše, koliko se sećam, drže se priče prilično. Karel se pojavljuje, kada beše, kad počinje proces transformacije, to je i najznačajniji deo, verovatno će biti sutra. 

 

Čini mi se da je bilo u knjizi neko objašnjenje glede njihovog izgleda, kao oni su nas posećivali u prošlosti kako bi se inkorporirali u naše bajke i priče da ne bismo bilo totalno šokirani kada dođu, valjda.

Link to comment

pa ko ih je onda tako majstorski ocrnio, kokurencija  ^_^

 

 

 

da ne stavljam spojlere pošto vidim da su svi zainteresovani već pogledali 1 epizodu u trajanju od 80 min

 

 

 

Link to comment

To možda ima za nepismene, mi kulturni što tražimo sa apostrofom :nobles: dobijemo samo Stargate Atlantis epizode pod istim naslovom :isuse:

 

Ali poslala je Arkadija alternativni link, njojzi hvala, gledam kasnije večeras.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...