Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

meni gledljivo al nista vise od toga, znam da u momentu postane jako glupo sa nekim nadnaravnim delovima pa sam prestao gledati.

u jednoj epizodi riba pak otpeva vejtsa jako lepo.

Link to comment

Нисам, заиста, никакав фан хорора, али ово ме одувало начисто... Топло препоручујем

68413b94ab47aa1edca04fb4ca7b2d8c.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

надовезивање на изјаву да се срби не смеју, из чега следи да и нешто што треба да звучи као смешак делује озбиљно, застрашујуће, ако се твоје питање односи да ли има везе са сликом у свет из 90-их, немам појма, могуће, али пре бих рекао да је у питању предрасуда генерално везана за источноевропљане - русе рецимо - и слику о њима створену кроз медије и популарну културу, него за нас специфично

Link to comment

па не знам, не сматрам да комичара треба да ограничава национална, верска или било каква друга припадност при избору тема за шаљење, а ако ћемо баш у детаље, човек је ирац 

Link to comment

ja prvi mrzim pc, no  jedno je izbor tema a drugo realizacija.

ali ok, uvek ima publike za kursadzijski humor, nemam nista protiv.

 

kako na nekom jeziku kazu neku rec, ma vrh :)

Edited by ToniAdams
Link to comment

ако се твоје питање односи да ли има везе са сликом у свет из 90-их, немам појма, могуће, али пре бих рекао да је у питању предрасуда генерално везана за источноевропљане - русе рецимо - и слику о њима створену кроз медије и популарну културу, него за нас специфично

 

-1

 

Rusi su pijana stoka, homicidalni komandosi su ipak Srbi.

 

A ko je patentirao konc logore, zar Englezi? :unsure:

Link to comment

Eh, pa tu piše: This was not the first appearance of internment camps. The Spanish had used internment in the Ten Years' War that led to the Spanish–American War, and the United States had used them to devastate guerrilla forces during the Philippine–American War.

Link to comment

Eh, pa tu piše: This was not the first appearance of internment camps.

 

али овде се први пут ваљда употребљава термин конц логор,  а и било је неке приче да је хитлер идеју за логоре (тј. ваљда за начин организовања) добио из те британске епизоде, мада нисам сигуран колико је то тачно

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...