Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

meni je super riba ona zena od gejolikog glavnog lika sa iritantnim osmehom, a serija mi je onako, suvise nelogicnih stvari se desava da bi se bas navukao, a opet u odnosu na ponudu iz uslovnoreceno zanra, tipa got, sasvim ok.

opet kazem, super mi je riba zena od gejolikog.

slazem se za ribu skroz.. ima neke usne koje su za ljubljenje i ne samo. a i gejoliki osmeh mi se svidja. trazila sam ga na internetsu ladno je australijanac  :isuse: al dobro i tamo su stigli vikingzi u nekom naletu recimo.

u odnosu na got je neopterecenija intrigama à la con.. a kada se ukazu oni neki pejzazi prodisem svez vazduh..

 

Meni prva sezona Vikinga bila relativno ok, dok nisu došli do onog religioznog mambo džamba i tu su me izgubili. Da je bilo više rađeno kao Valhalla Rising, možda bih i produžio.

dada valhalla rising, daj jos tog stiva!

Link to comment

Upravo odgledah (i upišah) treću epizodu devete sezone Peep Showa. Mislio sam da mi se to sa ovom serijom neće više desiti, ali eto...

 

Vidi se da je zadnja sezona, otpustili sve kocnice. Cisto uzivanje  :jerry:

Link to comment

Upravo odgledah (i upišah) treću epizodu devete sezone Peep Showa. Mislio sam da mi se to sa ovom serijom neće više desiti, ali eto...

 

+1

 

Kulinarski aspekt je ipak bio najbolji. Mislim da se ne bih ništa bolje snašao u toj situaciji nego Mark. "It's Moroccan. I'd hate to call you a racist at my dinner table, but..."

Link to comment

Javlja mi se da je ta scena na ringišpilu prime candidate za izbacivanje iz scenarija, pa vi vidite. Potrebni specijalni efekti, doesn't advance the plot, traje sto godina = seci.

Link to comment

Vidi se da nemas pojma o Fullerovom zivotu i radu, on ima da namesti citavu epizodu da se vrti oko te scene. Bice to 1 spektakl!!!

Edited by Calavera
Link to comment

Odgledao sam i drugu sezonu Silicon Valley-a, Possible spoiler alert.

 

Moram da priznam da počinje da me malo nervira što je sve i svja protiv njih, uglavnom se muče i non stop ih neko sabotira i krade i prevari i tuži i... Mislim serija je odlična i u drugoj sezoni sam par put baš umro od smeha, ali malo mi je žao da ih gledam u non stop nekim sranjima, pri tom, ima i banalnosti u priči tipa na kraju 2. sezone kada njega smene, msm, ako si pravio korporaciju potencijalno vrednu milijarde i nisi se odbranio od toga da te smene posle 2 meseca sa CEO soprsvene firme, onda i nisi baš neki genije.

Al sve u svemu, sranje što ima samo 10 epizoda, pojeo sam ovo praktično za 2, 3 dana gledanja.

Link to comment

Pa valjda je evidentno da je Richard u poslovnom smislu daleko od bilo kakve genijalnosti. Kako da se "odbrani" od smene ako mora da prodaje mesta u upravi finansijeru? (Onom kome se vrata otvaraju ovako, a ne onako.)

 

e61f181.gif

 

 

1f3d1750-f1fd-0132-44b6-0a2ca390b447.gif

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...