Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Šta vam je, pa to je žanrovski hejt od pre godinu dana.

 

Novi i unapređeni Weenie model za sezonu jesen-zima 2015 poseduje moći tolerancije u direktnoj proporciji sa gledalačkom lenjošću.

Link to comment

Sviđa mi se koncept, da znaš da bi mogao malo racionalnije da koristiš svoje resurse. Baciš još par tih žanrovskih hejtova pa mož i bota da programiraš da čupa čaršave kad god izađe neka nova serija, a ti ispijaš margarite pored bazena i bole te uvo za sve.

 

Inače se i moja lista aktivnog praćenja proredila, a i postala dosta čudna bogumi - flash, izombie, the last man on earth i gravity falls. +par komedija se updateujem tipa jednom mesečno kad se setim. Plašim se da mi droga najzad popila mozak. :(

Link to comment

Bio je weirdmageddon part 2 pre neki dan ali nisam stigao da pogledam još, večeras ću. Ali čini mi se da sam negde pročitao najavu trilogije za kraj, tako da bi trebala biti makar još jedna epizoda.

 

Znaš kako, ima nešto slabiji početak (ili je meni trebalo malo vremena da adaptiram mozak na to da gledam nešto što se prikazuje na dizniju), ali ako doguraš do pola prve sezone recimo cenim da ćeš se navući. Ja sam se sad baš vezao i to mi je otprilike najdraža stvar trenutno na televiziji i prvo što gledam čim se ugrabi vremena.

Link to comment

Upravo spržio prvu sezonu Silicon Valley - odlično je!

 

Erlik mi je najsmešniji, mada nije da mu je neka konkurencija, ostali likovi su korektni i dobro napisani a i humor je uopšte dopadljiv i nešablonski. Ričard dobro glumi nrda™, a i saživi se čovek sa Pejd Pajper i želi im da uspeju, odlična mi je poslednja epizoda.

 

Sve u svemu, lagano i zabavno, jako sam zadovoljan.

Link to comment

Madam secretary.

Jbt, kakva propaganda. Gledam jer volim tu tematiku, lagano je i ima ih dosta. A tea leoni me . podseća na jednu srednjoskolsku neostvarenu ljubav.

 

Ali brate, kakva burgija

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Link to comment

Madam secretary.

Jbt, kakva propaganda. Gledam jer volim tu tematiku, lagano je i ima ih dosta. A tea leoni me . podseća na jednu srednjoskolsku neostvarenu ljubav.

 

Ali brate, kakva burgija

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Ja odgledao na hrt onako islo svaki dan od 20, dok se cekaju serije na drugim kanalima...Jeste plitko...

Link to comment

jel gleda neko vikingz?

ja juce prvi serijal do 6 ujutru :)

sve se lozim kako sam i ja isto tako viking neustrasiva

i onda odem u kuhinju po casu vode i odlepim od jednog malog i sasvim neocekivanog misa

Link to comment

meni je super riba ona zena od gejolikog glavnog lika sa iritantnim osmehom, a serija mi je onako, suvise nelogicnih stvari se desava da bi se bas navukao, a opet u odnosu na ponudu iz uslovnoreceno zanra, tipa got, sasvim ok.

opet kazem, super mi je riba zena od gejolikog.

Link to comment

Ako neko gleda Downton Abbey zavrsila se VI sezona.

 

Pocela  je u januaru, a zavrsila se pocetkom novembra, ukupno 8 epizoda.

Edited by Milosh76
Link to comment

Meni prva sezona Vikinga bila relativno ok, dok nisu došli do onog religioznog mambo džamba i tu su me izgubili. Da je bilo više rađeno kao Valhalla Rising, možda bih i produžio.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...