Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

ja se ničega ne sećam, sem da je žena Džona Nezbita, poginula u nekom idiotskom sudaru i da je on ostao siromah sa malim detetom, koje su jedva napravili.

odlicna serija. obozavala sam dzeni i naravno adama

Link to comment

Kakav je Quantico? Kao FBI regruti, jedan je terorista, a sve su proveravali "do 15 kolena"... to je kao zaplet...

 

 

Edited by Milosh76
Link to comment

Završio Six Feet Under. Brutalno koliko dobra seriija. Neverovatni likovi.

 

Već dan i po nisam sposoban da se isčupam iz serije od onakve završnice. Znao sam i pre gledanja da je finale po internetima priznato kao jedno od najboljih. Jeste bilo odlično, ali već su me deveta i deseta pokidale pa mi je bilo svejedno kako će provozati završne dve.

 

Slučajno se desilo da paralelno čitam Saramagovu Smrt i njeni hirovi, isteram to do kraja i odoh da se prijavim na neke terapije.

Edited by Gylfi Pleasure
Link to comment

Kakav je Quantico? Kao FBI regruti, jedan je terorista, a sve su proveravali "do 15 kolena"... to je kao zaplet...

 

 

 

Zaplet jos nekako, ali su [meni] gluma i dijalozi bas losi...

Link to comment

Zaplet jos nekako, ali su [meni] gluma i dijalozi bas losi...

Ma ni zaplet nije spektakularno odradjen. Od 100 kandidata svaki ima neku veliku tajnu, koju FBI nije uspeo da provali prilikom provere, a koje kandidati medjusobno otkrivaju jedni o drugima posle pola sata provere telefonskim putem. Ok, mozda ce se na kraju ispostaviti da su vecina kandidata bili agenti koji su obaceni medju par regruta :lolol:

 

Mislim, gej koji nije gej, koji nosi naocare za vid, a dobro vidi i koji je krisom ratovao na bliskom istoku, zvanicno je otpao iz selekcije, a radi za FBI, ali pored toga radi i bar za jednu nevladinu™ organizaciju

 

Link to comment

комплетирао сезону џесике џонс... има неких ретардираних момената, али свеукупно није лоша забава, натпросечно ок

Link to comment

Ni Blek List ni Brejking Bed me nisu odusevile. Prva mi je CSI vozanje, uzbudljiva ali bez kvaliteta, a drugu sam pogledao tri sezone i ako me do sad nije kupila ne znam kad ce. Dobra je serija, ali dosta njih je uzdizu u najbolju ikad sto je sprdnja. Ali kako mali perica vidi pranje novca i placanje racuna za bolnicu je - ne za Vinijev post vec da mu se posvet cijeli topik. Epizoda sa muvom je najgluplja u istoriji televizije...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...