Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

ja gledo 2 haj kestla, prva obecava, druga pokazuje da nema veze sa knjigom i da ce verovatno biti bulja

 

Ne vidim neku razliku između prve i druge, nisam baš siguran da će biti bulja™ ali nerviraju me budalasta odstupanja od originala. Na primer, fantastično glupa teza da su Nacisti zabranili Bibliju :isuse: Ne znam odakle u američkoj pop-kulturi taj trope da je nacistička ideologija = ultraateizam? Svako malo ga onako usput neka budala od scenariste stavi u usta nekom sturmbahnfuhreru...

Link to comment

to se malo pobrkali sa farenhajtom. jebemliga, nesto mi je zasmetalo, sad da me ubijes ne mogu se tacno setiti sta.

secam se samo da me je nerviralo ponasanje onog bakija 

 

dok su mu ubijali sestru sa familijom

i reakcija na taj nemili dogadjaj, intenziteta kao da su mu ogulili farbu sa auta.

Link to comment

Heh, dobro je bilo kako mu kaže "Ako vam opet zatreba Jevrejin da ga ubijete, znate gde da me nađete!" Dun dun dun! Kao Tarantina da adaptiraju, jbt.

 

A okrutni Japanac samo kaže "Znam." :isuse: Uopšte, u toj ultimativnoj tiraniji je OK fizički nasrnuti na policajca koji te ispituje, neće ti ništa biti, ispratiće te na ulicu i doviđenja. U današnjoj slobodarskoj US of A kad bi se tako zaleteo na pandura, šanse da ostane živ bile bi mu oko dva promila.

Link to comment

... i za to bi trebalo da je popio metak u čelo. Umesto toga pustili su ga zbog ne znamo čega, "you've suffered enough" :blink: Kao, potamanićemo samo pola jevrejske porodice a drugu polovinu puštamo da slobodarski odleprša jer smo humani fašisti.

 

(Obaška to što su kod Dicka u japansku polovinu Amerike pokušavali da prebegnu Jevreji iz istočne upravo da bi preživeli.)

Link to comment

Ne znamo sta cemo pa udri u vesele 60te, 70te, 80te. Koji je po redu ovo projekat™ da se cese o blisku nam povijest™ (mislim na zadnjih par godina i pojave hipsteraja)?

Link to comment

Ljubitelji Rona Swansona koji ne gledaju Fargo o-ba-vezno da odgledaju ovu poslednju epizodu! Pisem ovde jer takvi verovatno ne prate glavnu temu, a ja sam dobar covek ^_^

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...