Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Ma sve...eto odgledao sam danas pilot Master of None. A. Ansari je zabavan ali ovo je za prvu epizodu bilo blijedo. Ma ok je, ako vec nema nista za obavezno gledanje. Probacu kojesta, pa sta god mi se svidi. Hvala u svakom slucaju.

Link to comment

Da li je neko gledao The man in the high castle  radjena po prici Filipa K. Dika, o tome kako bi svet izgledao da su nacisti pobedili u II sv. ratu ?

Pa jos nije pocelo emitovanje, tek u decembru pocinje. Negdje prosle godine je amazon pustio pilot, pa su valjda cekali da vide kako ce proci, pa da nastave snimanje. A pilot je meni bio dobar.

Link to comment

high castle gledah 2-3.. moze da se gleda ali i ne mora... najvise paznje i interesovanja mi je odneo john smith (cale nacista) karakter 

 

zasmetalo mi je (ali ce to mozda da srede do premijere) konacni izgled, koriste neki filter koji ne prija mojim ocima i nelagodno mi je da gledam. 

 

 

 

 

radujem se marvelovoj novoj seriji jessica jones

Link to comment

ja gledo 2 haj kestla, prva obecava, druga pokazuje da nema veze sa knjigom i da ce verovatno biti bulja

 

 

svatam kolko neam vremena tek kad vidim koliko se nakupilo novih epizoda nove sezone The Returned....... 4??? jebote... imal neko mesec dana na zajam..

cekaj, gledas rimejk pored zivih francuza?

to ko da kazes da su bolji americki vanpiri od let the right one in.

Link to comment

Gde baš nabode verovatno najbolji rimejk od celog tog "jes da je film star tri godine ali nas amere baš mrzi da čitamo" žanra :fantom:

 

Na stranu što i dalje nije bolji od originala i što je apsolutno nepotreban, rivs je tu odradio više nego dobar posao.

 

Ontopic - od novijih serija pokušavam pratiti blindspot, ali on često prevagne na pogrešnu stranu odnosa retardiran ali zabavan vs prosto retardiran

Link to comment

Ma sve...eto odgledao sam danas pilot Master of None. A. Ansari je zabavan ali ovo je za prvu epizodu bilo blijedo. Ma ok je, ako vec nema nista za obavezno gledanje. Probacu kojesta, pa sta god mi se svidi. Hvala u svakom slucaju.

 

ja od novih gledam http://www.imdb.com/title/tt4179452/?ref_=wl_li_tt , nisam nesto odusevljen al po difoltu pratim sva ta macevanja i epohe. nekako je previse sladunjava serija, ko neki dizni vikinzi npr.

 

sinoc sam odgledo prvu epizodu http://www.imdb.com/title/tt3507484/?ref_=wl_li_tt i to mi se bas svidelo. al opet, mozda sam malo subjektivan posto se generalno lozim na balerine. 

 

hteo sam da kupim i http://www.imdb.com/title/tt4075386/?ref_=wl_li_tt , al kao sto napisah par postova iznad nesto ih nema na kioscima...

Link to comment

cekaj, gledas rimejk pored zivih francuza?

to ko da kazes da su bolji americki vanpiri od let the right one in.

 

what.. zar se nisam do sad dovoljno izjasnila sta misim o jebenim rimejkovima

 

naravno da ne, izasle su nove epizode FRANCUSKIH ZONBIJA heart.gif evo zavrsih prvu epizodu..... noch je duga.......

Edited by Hippie
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...