Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Druga sezona je taksa od prve, bar u prve dve epizode, trecu jos nisam pogledao. Ali serija je zanimljiva. Dobar prikaz epohe, dobra muzika, kamera, gluma solidna. Nije groundbreaking, ali nije gubljenje vremena. A i Bonova cerka je simpaticna :D

Link to comment

Ti bi samo na analizu likova, koji su odmah nestali i kojih većina nije pomenuta ni imenom, mogao sam da napišeš stotinjak hiljada postova, a kamoli da pređeš na psihoanalizu dva deblja drveta i jednog pametnog telefona...

Link to comment

Ash Vs Evil Dead mi već posle pilota omiljena nova serija! očekivao da smešno/strašno/akcija kombo neće uspeti da se prenese u 2015. ali savršeno funkcioniše.

 

od ostalih lepih stvari, you're the worst prirasla srcu, bob's burgers nikad bolji, fargo drugom sezonom srećom nije postao true detective, a limitless ne mogu da prestanem da gledam iako znam koliko je besmislen. 

Link to comment

da gledam taj limitless? nije tupav ko wd?

 

leftovers mi isto spektakl, a tek fargo, hilarijus sto bi rekli mladi. ok, mozda neljubiteljima koena nema smisla nikakvog, ali ovaj baja ko da im je treci brat. i ted denson taman fino ostario za novog dadlija smita.

Link to comment

o, pa nije tako, ali navikla sam da budem otpadnica u svetu serija.

prvi fargo mi je bio divan skroz, vise itonov nego džoelov, a druga sezona, obrnuto. i tek sad nema smisla, ali je fenomenalno zabavno. grasrut potpuni i divno mi je sto je fan prevazisao nerdom i napravio seriju u cast idola.  tako bi i ja da znam.

 

a ne rece mi toni, da gledam taj limitless ili cu opet da se nerviram?

Link to comment

 

 

Pratim ja. Odlično je. Razmišljam se da pokrenem topik. 

 

- muzika u ovoj drugoj sezoni je odlična (barem po mojoj proceni, jednog antisluhiste :lol: ) radnja je razvučena a šerifova ćerka je   :wicked:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...