Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Generation Kill je odlicna. Jbg, jeste spora, nema akcije koju bi ocekivao od serije o ratu, ali prikazuje realno [valjda] kako to izgleda na terenu.

Link to comment

Ja sam je prekinuo posle druge epizode, dosadno smaranje. Gotovo svi ostali dižu seriju do vrha vrhova i porede je sa Žicom...

 

svakako ne moze da se poredi sa Kablom po kvalitetu ali nije lose pogledati je da bi se shvatio tehnoloski i kulturoloski aspekt americkog rata.

Link to comment

Kvalitet scenarija i tehnička ekspertiza sa kojom se radi gravity falls definitivno premašuje okvire ciljne grupe kojoj je navodno namenjen.
Plašim se da zbog toga što ide na dizniju malo prolazi ispod radara, ali ovo je u suštini kid friendly show u kojem će prerasla deca još više uživati. Mali brat rika i mortija na nekom nivou (kreatori su drugari i bilo je nekih shared universe momenata). A tu je naravno i fantastična kristen schaal kao mabel, teško je reći da li je bolja ovde ili u last man on earth gde takođe apsolutno dominira ove godine.

 

Biće izgleda samo ove 2 sezone, ali zato kraj obećava da bude apsolutno spekatularan. Ova poslednja epizoda je imala gomilu onih momenata koji se momentalno premotavaju i puštaju ponovo jer su toliko nenormalni/nenormalno dobro odrađeni. Plus gostovanje Louis CK-a

 

Time is dead and meaning has no meeting. Existence is upside down and I reign supreme. Welcome one and all to Weirdmageddon

Link to comment

Počela sam da gledam Suits danas. Imam brdo posla, pa sam pomalo anksiozna i sad mogu samo da gledam seriju. Svidja mi se pilot!

 

Yours truly, four years behind.

Link to comment

Počela sam da gledam Suits danas. Imam brdo posla, pa sam pomalo anksiozna i sad mogu samo da gledam seriju. Svidja mi se pilot!

 

Yours truly, four years behind.

 

odgledao sam. oanj sto glumi harveya je najgori glumac u univerzumu ali zene ga vole.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...