Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Na preporuku prijatelja odgledao dve epizode. Sta znam, zabavno je. Zapravo, meni je ovo odlicno. Veceras jos dve epizode za laku noc. Ukratko, J. Svarcman iz ciste dosade odluci da postane detektiv. A to nakon sto ga je ostavila cica jer puno duva i pije.posterboredtodeath2.jpgZabrinjavajuce je sto mi je taj sto mi je ovo preporucio rekao da ga glavni lik jako podseca na mene. U ocim mog portugalskog prijatelja sam dakle potpuni smokljan.

Edited by Kampokei
Link to comment

Zasto fake ? Mada moram priznati da su prve dve epizode barem 10x bolje od druge dve. Svejedno, tu ima toliko slobodnog prostora (u samoj biti serije) da do kraja serijala moze da se desi da bude i potpuni vrh. Nego, zasto niko ne pominje dollhouse (kad vec nema svoj topic) Meni su ove tri epizode drugog serijala na sasvim zadovoljavajucem nivou i skroz lagodne za gledanje. Naravno, bila bi jedna od najboljih serija ikada da je onaj pilot izmedju dve sezone zapravo bio prva epizoda drugog serijala i da su ostale epizode pratile tu pricu.

Link to comment

Da, nisu ga previse razvili (u proslom je fokus bio na razotkrivanju kuce, a sad kao da nemaju neku nit™ koju bi protkali™ kroz sve epizode, sem da

Paul sve druka nekom tamo politicaru

), ali opet, nije bas toliko dosadan za gledanje, makar zbog Tophera :Hail:.

Link to comment
Zasto fake ? Mada moram priznati da su prve dve epizode barem 10x bolje od druge dve. Svejedno, tu ima toliko slobodnog prostora (u samoj biti serije) da do kraja serijala moze da se desi da bude i potpuni vrh.
Može, ali sumnjam da će biti nešto spektakularno. A fake je zato što su likovi 2D, PC parole koje interaktuju bez prave hemije i sa lepim slikama koje treba da zamene emocije. Ali, nije prestrašno da ne može da se gleda jer su glumci dobri, a osnovna premisa skroz interesantna, ali ako se nastavi u ovom tonu, sumnjam da će se neko sećati ove serije za koju godinu, a sumnjam i da ću je ja pogledati do kraja. Ali, Dexter opušteno jebe mame trenutno.edit: sad sam tek shvatio kome sam odgovorio i pogledao avatar, lokaciju i potpis - patchwork man is on the lose and he is coming to get ya! :P Edited by Lrd
Link to comment
Može, ali sumnjam da će biti nešto spektakularno. A fake je zato što su likovi 2D, PC parole koje interaktuju bez prave hemije i sa lepim slikama koje treba da zamene emocije. Ali, nije prestrašno da ne može da se gleda jer su glumci dobri, a osnovna premisa skroz interesantna, ali ako se nastavi u ovom tonu, sumnjam da će se neko sećati ove serije za koju godinu, a sumnjam i da ću je ja pogledati do kraja.
Opusti se covece :DPa i prve 2-3 epizode losta nisu nagovestavale nista previse spektakularno sem tamo neke robinzon kruso serije :)

Ako nastave ovako do sredine serijala pridruzicu ti se u osporavanju kvaliteta :D

Link to comment
Opusti se covece :DPa i prve 2-3 epizode losta nisu nagovestavale nista previse spektakularno sem tamo neke robinzon kruso serije :)

Ako nastave ovako do sredine serijala pridruzicu ti se u osporavanju kvaliteta :D

Ma, to ja tako jer slabo gledam serije uopšte, ali me navukli mangupi na Lost, pa mi onda uvališe Wire, pa onda sad uvek mnogo očekujem od serija. A ja sam se na Los' navukao u prvih 30 sekundi prve epizode. Dobro, minut i po...
Link to comment

Hvala, Ajante.Nadam se da su presli bar privremeno na titlove, jer odatle sam vec skidao prevode za serije, i iskustva su mi negativna.Neprevedeni delovi, gabaritne recenice, odsustvo kvacica... Jednom sam skinuo prevod za Supernatural koji se pojavio pre nego na Prijevodima, i rekao sam sebi nikad vise, naravno ne racunajuci da se moze desiti ovako ekstremna situacija.

Link to comment

iskreno kome trebaju prevodi ? pogotovo prijevodi ... nije bas da su serije o kvantnoj fizici i slicno ...edit : jedino ako bas bas ne znas engleski

Edited by 8-walker
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...