Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

meni nije bio loš. bilo mi ježao što su uradili samo dve sezone, jer su taman stvari krenule da se zapliću.

dobri entreijeri, kostimi, dobrii glumci, lepe žene.

Link to comment

odgledao black mirror s01, ok al imam posle svega odgledanog e01 super, e02 tjah, e03 super, samo jedno pitanje. i šta onda?

 

krenuo da gledam one tonijeve francuze les revenants i nisam uspeo da završim prvu epizodu. jel ima neka krimi da se ubije dok se nagomilava homeland.

 

mamy two shoes ima uvek dobre tipove?!?

Link to comment

odgledao black mirror s01, ok al imam posle svega odgledanog e01 super, e02 tjah, e03 super, samo jedno pitanje. i šta onda?

 

krenuo da gledam one tonijeve francuze les revenants i nisam uspeo da završim prvu epizodu. jel ima neka krimi da se ubije dok se nagomilava homeland.

 

mamy two shoes ima uvek dobre tipove?!?

H:LOTS?

 

The Fall, 

Sta znam onako neobavezno:

How to Get Away with Murder

to ti je shonda autor Scandal-a i Grejs anatomi..

Chicago PD....

Jordskott

Link to comment

odgledao black mirror s01, ok al imam posle svega odgledanog e01 super, e02 tjah, e03 super, samo jedno pitanje. i šta onda?

 

krenuo da gledam one tonijeve francuze les revenants i nisam uspeo da završim prvu epizodu. jel ima neka krimi da se ubije dok se nagomilava homeland.

 

mamy two shoes ima uvek dobre tipove?!?

 

 

Pa odgledaj i season 2 i Christmas special kada si vec krenuo. 

Link to comment

odgledao black mirror s01, ok al imam posle svega odgledanog e01 super, e02 tjah, e03 super, samo jedno pitanje. i šta onda?

 

 

Pa onda kreneš s02, prva je sick i kulišić istovremeno pa onda druga gorepomenuta White Bear... dotle sam stigao :fantom:

Link to comment

How to Get Away with Murder

ovo deluje zanimljivo

tnx

 

:)

 

e

a kad se uporede black mirror i how tv ruined your life?

 

e2

gledam black mirror so2 pa onda ovo frenkovo

:fantom:

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

odgledao black mirror s01, ok al imam posle svega odgledanog e01 super, e02 tjah, e03 super, samo jedno pitanje. i šta onda?

 

krenuo da gledam one tonijeve francuze les revenants i nisam uspeo da završim prvu epizodu. jel ima neka krimi da se ubije dok se nagomilava homeland.

 

mamy two shoes ima uvek dobre tipove?!?

 

možeš da pogledaš public morals

 

http://www.imdb.com/title/tt3597854/?ref_=nv_sr_1

 

malo više strpljenja zahteva, ali nije loša  hand of god

 

http://www.imdb.com/title/tt3973768/?ref_=nv_sr_1

 

nije krimi,ali je zabavna, a epizode traju pola sata  engleska komedija cradle to grave

 

http://www.imdb.com/title/tt4658612/?ref_=nv_sr_1

Link to comment

Pa slabo smo pisali, ali serija je odlična, naročito kada uhvati zalet. Inače kada se gleda odjednom, vide se oni delovi slagalice koju slaže Redington. I to ne prestaje, evo ima sada i prvoj epizodi treće sezone.

 

Dobar je Blacklist, ali ima i dosta gluposti kao kad grupa entuzijasta uhvati tuzioca i baju iz fbi i sudi im u nekom ambaru. :isuse:

Link to comment

ima neka ovogodišnja serija, komedija, kojoj ne mogu da se setim imena i to me ubija. Parodična je, kao narator-domaćin je matori stari režiser koji sedi, pije vino i prikazuje svoje remek delo iz 50ih, i priča o njemu, a to delo je neki onako parodično prenaglašeni 50s love story-murder mystery. malo je duži naslov. jel zna neko o čemu pričam?

Link to comment

Narcos :Hail: odgledao sve i kad ce sad druga sezona?

Jo soj un narco trafikante

 

Nisam siguran kako ce ostatal da rasire na citavu sezonu

Link to comment

ima neka ovogodišnja serija, komedija, kojoj ne mogu da se setim imena i to me ubija. Parodična je, kao narator-domaćin je matori stari režiser koji sedi, pije vino i prikazuje svoje remek delo iz 50ih, i priča o njemu, a to delo je neki onako parodično prenaglašeni 50s love story-murder mystery. malo je duži naslov. jel zna neko o čemu pričam?

zainatio sam se i našao. spoils before dying se zove.

Link to comment

Jo soj un narco trafikante

Nisam siguran kako ce ostatal da rasire na citavu sezonu

ima tu još 5-6 godina rl-a da isteraju, ako ne tu je pandur da nam ispriča priču iz voice over-a dok na ekranu gledamo snimke kolumbije iz vazduha

:fantom:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...