Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Poslednja epizoda rika i mortija, a i kompletna druga sezona... :o

Kakva godina za odraslu animaciju sa brutalnim bojackom i ovim ludačkim harmonovim čedom :Hail:

 

Gotov i review za ovu sezone. Tu se nema šta mnogo prokomentarisati osim da je konstantno od samog starta jedna od najboljih stvari na televiziji i zaslužuje dalekooo veću popularnost.

+ milion, za sve napisano.

 

Rick and Morty su Arrested development nivo komedije, genijalna serija. Ne znam zašto mi je tako dugo trebalo da se nateram da pogledam.

Link to comment

Imamo li temu o Serial? Upravo slušam petu epizodu. Čoveče koja zamršenost. Ovo je mnogo jače od Jinxa.

Nemamo, raspravljali smo o Serial na temi Podcasti, na medijima.

 

Kad je nova sezona btw?

Link to comment

 

 

 

Blindspot - može da bude interesantna razbibriga ako ne useru sa zapletima™. 

 

 

Odgledao dve epizode.Nije za baciti ali ni za hvalu.tekuca produkcija.Simpaticna glavna junacica

Link to comment

Ja kad u prolazu vidim da se nešto emituje na AXN, znam da mi je to bolje da propustim. OK, vidim da tamo daju i Practice, ali to računam da je izuzetak koji potvrđuje pravilo. Zato sam se sramno navukao na MTVovo čedo, Skins. :blush: Gledam paralelno UK i US verziju i razočaran sam relativnim manjkom teen sex & drugs & r&r posle tolikog sablažnjavanja u javnosti dežurnih sablažnjitelja. Ipak mi je zanimljivo, jailbait klinke su uglavnom lepe, dijalozi nisu preterano glupi, gluma nije preterano užasna, atmosfera je sasvim dobra, ispratiću do kraja sezone sigurno.

Brateee, ti si ladno zaboravio da si gledao. :lolol:

Link to comment

Laskaš mi pretpostavkom da znam šta sam gledao/pisao pre četiri godine. Ja ne znam gde sam bio i kako sam se zvao pre četiri dana :(

 

Evo sad sam izguglao i zvuči mi poznato, ali biće da sam batalio pre kraja prve sezone.

Link to comment

Poceo Fargo danas, ali je Martin Freeman koji prica po 'americki' so cringeworthy da sam odustao posle 10-ak minuta. Shame...

 

 

Sent from my iTelephone using Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...