Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Cini mi se da sam video najavu danas na fox-u za homeland.

Hvala.

Koliko sam shvatio, naš fox emituje utorkom. Dakle, kreće 6.10. U USA se emituje nedeljom, dva dana ranije.

 

Poslao tapatalk

Link to comment

Pogledao 3 pilota danas

 

Blindspot - može da bude interesantna razbibriga ako ne useru sa zapletima™. 

 

Vec su dve epizode emitovane - nije lose za sada, mada mi je malo klimavo ovo njeno konstantno "ja moram da budem tu/idem tamo..."

 

Valja.

 

Interesantna je ova prva epizoda 3. sezone, pogotovo kraj... videcemo gde li ce da ide odavde...

 

Link to comment

Je l' valja serija po imenu Blacklist?

Gotivan mi je James Spader (jer je gramofondžija) al', spadam u one koji smatraju da je serija loša ako ima više od četiri epizode.

Pa, eto....ne znam da l' da gledam....

 

Ja je gledam sa zadovoljstvom. U gornjem kvalitetu mejnstrim serija namenjenih najširoj publici.

Link to comment

Show Me a Hero (2015)

 

Uglavnom, bezveze. U početku je još i podnošljivo zbog nivoa produkcije, i relativno je i zabavno uprkos brojnim problemima. Kako odmiče, sve je bleđe, i još slabije, i dosadno...

 

Sve u svemu, smućkaj pa prospi...

 

meni su pocetak i kraj bas dobri, a centralne epizode su dosadne, sa ravnim likovima koji ostanu nepovezani do same zavrsnice

ovo mi je bas tipicna hbo-ovska dramska serija, ima nesto brojgelovsko u sebi sto ne volim

Link to comment

Gotham (2014)

 

Pustio seriju da se nakupi do početka druge sezone, ako je dočeka. Sada sam gledao prve četiri epizode i vrlo prijatno me je iznenadilo. Nastavljam svakako dalje, pa da vidim kuda ide.

 

Pišem o njoj ovde umesto na topicu o superherojima zato što Gordon nije superheroj...

Link to comment

jebemti srecu i nesrecu, skino prve dve, pojavile se na kijosku, al nema titlova :(

a francuski znam dojaja, ucio u skoli, znaci znam bonzur i u e l metro.

jebemti.

Titlovi su tu :)

Link to comment

Poslednja epizoda rika i mortija, a i kompletna druga sezona... :O

Kakva godina za odraslu animaciju sa brutalnim bojackom i ovim ludačkim harmonovim čedom :Hail:

 

Gotov i review za ovu sezone. Tu se nema šta mnogo prokomentarisati osim da je konstantno od samog starta jedna od najboljih stvari na televiziji i zaslužuje dalekooo veću popularnost.

Link to comment

пре је то ројландово чедо

Stoji, ali računam ovako je lakše prodati ovim grešnicima što ne gledaju :fantom:

 

A rikara i morti i nisu baš zapalili ppp koliko bi trebalo :(

Edited by Ruxin
Link to comment

Imamo li temu o Serial? Upravo slušam petu epizodu. Čoveče koja zamršenost. Ovo je mnogo jače od Jinxa.

Edited by McCabe
Link to comment

Rachel "Fuck Me Ray Bradbury" Bloom ima autorski TV debi, premijera sledećeg ponedeljka :jerry:

 

https://www.youtube.com/watch?v=djSnfvxosGY

 

Koncept deluje negledljivo, ali ko zna, na papiru nije baš zvučalo primamljivo ni gledati dva neuspešna kantri muzičara sa Novog Zelanda u Njujorku... doduše FOTC su imali luksuz uglavljivanja svojih postojećih pesama u epizode pa je prva sezona bila odlična, a druga kad su morali da pišu nove - malo do umereno meh. Ovde će se izgleda krenuti od te meh faze.

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...