Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

to pod utiskom Žice, a? ja sam je gledao, a sada razmišljam ponovo.. Mada se plašim kako će sada da mi izgleda, ponajpre posle Sajmonovih "poznijih radova".
Izgledace odlicno. ;)
Uzgred, pogledao neko "žicastu" Sajmonovu mini-seriju "The Corner"? Dobila i nagrade i svašta.http://en.wikipedia.org/wiki/The_Corner
Nisam gledao, ali cuh od ljubitelja ostalih Sajmonovih radova da je dobra.
Link to comment

ja gledao homicide nakon wire-a. jebiga, primjeti se razlika u kvalitetu, no doubt. i dalje homicide rastura, samo ne koliko wire.a the corner je odlican. jedino je bilo problematicno skoncentrisati se na radnju, a ne na prepoznavanje glumaca iz the wire.a ima ih barem 7, ovako po sjecanju :)

Link to comment
Prve dve epizode FFa su bile zanimljive, al treca... skandalozni uzas.Ocekivao sam je sa delimicnim nestrpljenjem, a smorio sam se kao jazavac. Nisam ni zavrsio epizodu.
Poslednji minut je najbolji, otkriva se nešto.
Link to comment

pogledao i cetvrti flash forward. konacno se nesto desilo, na samom kraju. sve prije toga, totalni smor - nastavili su sa flashbackovima, kao da smo nesposobni zapamtiti ono sto ionako ponavljaju 100 puta po epizodi. bradati elektrichar/lijecheni alkoholichar i klinka me najvise nerviraju.

otac autisticnog klinca koji zivi sa penelope [ili kako god se zove u ovoj seriji] u buducnosti je umjesan u izazivanje blackouta. a njegov nadredjeni je dominic monaghan [aka charlie]

Link to comment

Ne zelim da budem general posle bitke, ali bilo je 95% jasno da je Simko upleten u prljave rabote.

Jos jedna dosadna epizoda. Ljudi su se odlucili da prave dramu od neceg sto po logici stvari ne bi trebalo da izlazi iz akcionih i triler voda.Nadam se ubrzanju, bar na nivou onog iz prve dve epizode.

Link to comment
a the corner je odlican. jedino je bilo problematicno skoncentrisati se na radnju, a ne na prepoznavanje glumaca iz the wire.a ima ih barem 7, ovako po sjecanju :)
Ja tako gledao Oz posle Wire! I istu teškoću osećao! Denijels postao reggae undercover pandur na heroinu, bokte!
zavrsio curb your enthusiasm, sad moram da gledam neke intervjue i slicno.i feel his pain...
Curb je majstorija nad majstorijama. Aj tamo izučestvuj na topiku o Larry Davidu!
Link to comment

Meni je bilo baš o-kej da gledam te glumce iz The Wire u The Corneru... Baš, baš o-kej... Daju nešto dodatno u utisku. Osećaš da ih nešto spaja, njihove likove razbacane u dva socijalna identiteta oličene u sasvim različitim likovima: neke potencirane u jednoj i sasvim skrajnute u drugog drami... Snažni doživljaj kao da je neko samo promešao karte između dve serije... Sve ostalo kao da je isto: to dublje u njima i to oko njih...I, mislim da The Corner i treba gledati tako unatraške, nakon The Wirea... Sve postaje dvosmerno na pravi način...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...