Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Hvala jos jednom.Valjda ce da izdrzi net sat bez pucanja... to mi i jeste glavni problem pa zato uglavnom skidam sa torenata.
Na megauploadu mozes da nastavis gde si stao nakon pucanja.U stvari, nekad mozes - nekad ne. :D
Link to comment

Na Megauploadu ne mogu da pocnem, ip adresa vec skida, bla bla...Netload je naravno pukao negdje na pola tako da dizem ruke i idem da trazim torent.

Link to comment

Osim sto se tvtorents danas uzjogunio, svi ostali rade bez problema. Sad odgledah FF. Garant su Hiro i Parkman pravili neko sranje u Somaliji sa onim vidovitim crncem, pa im vrane pocrkale

Link to comment

Mandingo, ajde i meni na PM pls Megaupload za obe. Od podneva se jebavam sa raznim torentima, sporo u tri pičke materine. Pre par sati se pojavile i one verzije od 350 mega, ali mi vuče 1.0 do 6 kb/s, ispizdeću.

Link to comment

rodjendan je, pa necu da vas grdim za ovo tapkanje, ali ubuduce, u mraku svog inboxa, molim.inace cu da otvorim topik o bolnickim serijama i da svaki dan pisem o otvaranju toraksa i kolonoskopiji, svim onim divnim stvarima iz hausovih snova.

Link to comment
rodjendan je, pa necu da vas grdim za ovo tapkanje, ali ubuduce, u mraku svog inboxa, molim.inace cu da otvorim topik o bolnickim serijama i da svaki dan pisem o otvaranju toraksa i kolonoskopiji, svim onim divnim stvarima iz hausovih snova.
I pljuska od tebe je :wub: .Ali, primljeno k znanju, slobodno briši. :)
Link to comment

ma jok, necu da brisem, nego bolje spreciti nego leciti.inace, nista nisam gledala. skroz sam se otudjila od serija. samo sinoc saut park, ali vraticu se u velikom stilu.

Link to comment

More marš za FF. Taman sam teo da pravim topić, nabavio imena direktora serije, našao lepu sliku...a onda pogledao treću epizodu. U redu, možda ima uticaja malo na moj doživljaj to što sam punih 12 sati pokušavao da je skinem, ali opet ne mogu da predjem preko nekih stvari. Prvo, nervira me ta banalizacija,

dakle, iz aviona - ne, iz satelita - se videlo kako će matori naci da ih izjebe, pa to je prva stvar koja mi je pala napamet. Odmah, istog časa sam znao da se njegov FF odnosi samo na puštanje. Nervira me to što je to za neku misteriju preglupo, a time se bave kao vrhunski istražitelji. Pa onda one postavke, kao da je postavljeno za Holmark ili za decu. Žena glavnog assisstant director FBI baje ispriča svoj FF, mi vidimo njen FF, pa onda u istoj jebenoj epizodi vidimo tog dečka, vidimo njenu reakciju, ali ne, moramo da vidimo ponovo njen FF, a onda i flešbek iz iste jebene epizode njenog objašnjenja njenog FF-a. Ma daj. I nervira me cela ta usiljenost i sporost radnje i ponašanje likova. Ona agentica istražuje mrtve vrane, ali se ne ponaša kao agent koji ispituje do tada nevidjen slučaj na nevidjeno nov način koji je našao na neku bizarnu informaciju i sada pokuša da je sledi, nego se smara kao nečija tetka sa "ovo je sranje, idemo odavde, ovo je glupo, ovo ne treba", ma daj.

A onda me malo i buni taj PC, gde se svi ponašaju isto, bez obzira na bekgraund. A sve je u ovoj epizodi snimljeno nekako ravno. Likovi plaču, mi ne znamo zašto, smeju se, mi ne znamo zašto. A i Fajns previše šmira.

Čak i oktriće postrojenja za onesvešćivanje me nije preterano zainteresovalo, kao ni dokazi da FF možda i nisu istiniti (u šta ne računam FF Dimitrijeve ribe, jer se u njemu ništa ne vidi (a Azijata se zove Dimitri! i ponaša se kao wasp brooding hero/tough guy). D. Gibons se spominje usput, nema Fajnsove ćerke, nema Devenporta, nema ništa, bre.

Možda će me demantovati, možda je to namerno, ali sasvim sigurno neću žuriti sa skidanjem sledeće.

Link to comment

dobro ima tu rupa iha-haj ali ipak mi drzi paznju i zainteresovalo me je dovoljno da gledam i dalje.ali ta ponavljanja i flesbekovi za malog djokicu stvarno smaraju. pa ako nisam u stanju da zapamtim sveukupno 3-4 bitna detalja tokom iste epizode a da mi oni ne crtaju svaki put onda ni ne treba da gledam nista zahtevnije od teletabisa.i da je to pomracenje bilo u Srbiji pa to bi se vicevi i zajebancije smisljale od prvog dana, a tamo svaki jebeni lik u svakoj najobicnijoj konverzaciji mora da kaze nesto znacajno i ozbiljno o zatamnjenju i da filozofira o buducnsti, sudbini, veri, nadi etc.doduse otkako sam poceo da gledam The Wire pre par nedelja ionako mi je 99% stvari koje gledam, citam i radim postalo potpuno sranje i gubljenje vremena...

Edited by Un-juice
Link to comment
doduse otkako sam poceo da gledam The Wire pre par nedelja ionako mi je 99% stvari koje gledam, citam i radim postalo potpuno sranje i gubljenje vremena...
Most def, man. I hear ya.Naravoučenije, količina razumevanja za ostalu umetnost istisnuta iz tela u koje je umočen Wire, jednaka je masi ubačenog Wirea. Dakle, beskonačna. :)
Link to comment

realno je FF prica prilicno mrsava u ove tri epizode. nikako da se desi nesto nadprosjecno zanimljivo. i dominira utisak usiljenosti. sta znam, gledacu i dalje. ali ovo mi za sad izgleda shupljije i od heroesa, samo sto su heroesi ipak [jedno vrijeme] bili prilicno zabavni

Link to comment

Prve dve epizode FFa su bile zanimljive, al treca... skandalozni uzas.Ocekivao sam je sa delimicnim nestrpljenjem, a smorio sam se kao jazavac. Nisam ni zavrsio epizodu.Opet, nadam se da ce biti bolje u futuru.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...