Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Flash Forward moze da se gleda, odradjena je odlicno... ali, za sada vrlo ziheraski (agenti, hirurzi... ceka se advokat). Videcemo kuda ide glavni zaplet. Nedostaje im malo "ostrine" u idejama, ili barem dubljeg zalazenja u zanrove. Mada, najava trece epizode obecava: "...An imprisoned Nazi claims to have knowledge about the blackouts..." ^_^ Veceras pocinje novi South Park.

Edited by Takeshi
Link to comment
meni smeta sto su svi glumci nekako 'drveni'....
Vecina moze da prodje, samo me zbunjuje Dzozef Fajns u glavnoj ulozi. On jeste jedan od poznatijih u kastingu, ali je bas naporan. Mada, sinula mi je odlicna ideja... to je zato sto on u zapletu postaje negativac! -_-
Link to comment

petkom.tj, prakticno nocas, ali sutra kod nas 'izlazi', odnosno pojavljuje se na torrentima. kao i fringe i it's always sunny :)

Link to comment

"Čari" ponovo na Foxu u matine terminu od 15.30h Upravo idu...07.00h repriza za školsku omladinu i dokone roditelje... ;)

Edited by dare...
Link to comment
petkom.tj, prakticno nocas, ali sutra kod nas 'izlazi', odnosno pojavljuje se na torrentima. kao i fringe i it's always sunny :)
Hm... moracu onda nesto trece da nadjem za midweek
Link to comment

Idi na neki host sajt. Tamo ih ima jos od jutros. Rapidshare, megaupload, netload linkovi. Svakako brze od torrenta. Ako hoces mogu da ti posaljem linkove na PM.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...