Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Sa zakasnjenjem od par sezona, otkrio sam "30 Rock". Sjajna serija! Pravi sitkom, kvalitetno napisan i odglumljen. :Hail: (omiljeni lik, doktor Spaceman :lol:)
30 Rock rocks :)
Link to comment

Joj, kome posvetiti topik: doktoru pred samoubistvom, doktorki pred razvodom, devojčici sa vizijom... Ne, ne... Replikama o Bogu, koje kruže kao glupost... Partnerima u službi FBI čija je kadrovska politika profilisana tananom i minucioznom izgradnjom psihologije likova poznatom kao Tehnika Benetonovih boja... Ne, ne...Alkoholičaru koji je počeo da pije zato što mu je ćerka navodno poginula u Avganistanu i koji radi kao električar... :ajde:

Link to comment
30 Rock rocks :)
Prva sezona otisla za tri dana ^_^ Sada sam na pola druge, bice lakse jer je bilo manje epizoda zbog strajka scenarista. Vec se po gostima u epizodama vidi pametan izbor autora, ali i status serije (Jerry Seinfeld, Steve Buscemi, David Schwimmer... ).15. oktobra pocinje cetvrta sezona.
Link to comment
Joj, kome posvetiti topik: doktoru pred samoubistvom, doktorki pred razvodom, devojčici sa vizijom... Ne, ne... Replikama o Bogu, koje kruže kao glupost... Partnerima u službi FBI čija je kadrovska politika profilisana tananom i minucioznom izgradnjom psihologije likova poznatom kao Tehnika Benetonovih boja... Ne, ne...Alkoholičaru koji je počeo da pije zato što mu je ćerka navodno poginula u Avganistanu i koji radi kao električar... :ajde:
:yawn2: moze topik!
Link to comment
:yawn2: moze topik!
Otkad se to ovde pita za topic... Otvori ga... Ako okreneš prethodnu stranu, videćeš da je i ja gledam... Taman mogu da dosađujem daljim komentarima...EDIT: Onima, koji se vrate ovim stranama jednom kad niknu pupoljci još nerođenih generacija onoga što već raste po drveću, ostavljam ovaj trag da ovo editovano ovde bi hiljaditi post na "Omiljenim serijama". Ironija htede da ga među svima zaslužnim eto ja gotovo nezaslužni ispišem. Da se čoveku koji napiše hiljaditi zapis na ovom topiku daje nagrada, primio bih je osećajući se kao stranac koji je u tuđem gradu i u nevoljenom marketu slučajno ispao jubilarni gnjavator na kasi i tom prigodom dobio besplatan primerak DVD-ja jednog od najizvrsnijih Sigalovih filmova kao najdivniji i nimalo bezvredni suvenir. Izvinjavam se svima kojima je mnogo pre mene pripadala ta čast da ispišu kubnu desetku "Omiljenih serija"! Edited by Ajant23
Link to comment
Otkad se to ovde pita za topic... Otvori ga... Ako okreneš prethosnu stranu, videćeš da je i ja gledam... Taman mogu da dosađujem daljim komentarima...
Dosadjivaces ti daljim komentarima i bez tog topika, a glasao sam za topik cisto da bih iskontrirao tvom dosadjivanju. :)
Link to comment

A ja ću jedan hail :Hail: Ajantu, štagod pisao. Jebiga, slab sam na misleće sa stavom, kakav god stav bio. Ajante, ako si iz Beograda, daj neki wishlist, ili reci esi gledao neke Korejce, opskurne horore ili A romkomove, režem po narudžbi. Jednom se puni iljadu postova na topiću.edit: Nixolause, i za tebe važo ovo. Biraj neki dvd, pa da vidim er mogu da izadjem u susret™.

Edited by Lrd
Link to comment

Kad je već topic omiljene serije, evo šta se ubih tražeći već nekoliko godina: "100 Centre Street" (2001)... Sidney Lumeta serija i poslednja do danas režija Arthura Penna na 5. epizodi, 2. sezone...I, da, stavove nameću filozofi, političari i oportunisti, ja samo pokušavam da se sastavim sa mozgom, odnosno da mislim...

Link to comment

Em nisam serijski tip, em ne mirišem Pena, tako da tu ne mogu pomoći. Što se ovog drugog tiče, političari mogu da nameću stavove samo ljudima koji rade manje od 100 sklekova dnevno, tako da lek protiv njih nije tako teško naći.

Link to comment
EDIT: Onima, koji se vrate ovim stranama jednom kad niknu pupoljci još nerođenih generacija onoga što već raste po drveću, ostavljam ovaj trag da ovo editovano ovde bi hiljaditi post na "Omiljenim serijama". Ironija htede da ga među svima zaslužnim eto ja gotovo nezaslužni ispišem. Da se čoveku koji napiše hiljaditi zapis na ovom topiku daje nagrada, primio bih je osećajući se kao stranac koji je u tuđem gradu i u nevoljenom marketu slučajno ispao jubilarni gnjavator na kasi i tom prigodom dobio besplatan primerak DVD-ja jednog od najizvrsnijih Sigalovih filmova kao najdivniji i nimalo bezvredni suvenir. Izvinjavam se svima kojima je mnogo pre mene pripadala ta čast da ispišu kubnu desetku "Omiljenih serija"!
Kod mene ovaj tvoj post 1001. :lol:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...