Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Wayward Pines je korektan, ali...Slične premise smo gledali ne znam koliko petrliona puta i do kraja serije stvarno treba da bude nešto mega neočekivano da bi se isplatilo uloženo.

Drugo, monstruozni kast ipak smeta. To su sve vrhunski, harizmatični glumci i jednostavno svakom pojavom kradu kadar i onda ne mogu da odigraju šta je trebalo da bude u seriji. Mada, možda je sve samo preterivanje, jer je tek prva epizoda.

Videćemo, ja ću sigurno gledati još par komada, ali pošto je u pitanju Šlajmajan, 100% se ništa neće desiti do kraja.

Link to comment

Za ljubitelje skandinavskih krimica - The Team. Dansko/belgijsko/nemacka. Prostitucija, istocnoevropska mafija, milion likova, svasta nesto. 8 epizoda ima, glavnu ulogu igra Lars Mikkelsen (Forbrydelsen, Borgen, House of Cards).

Link to comment

Za ljubitelje skandinavskih krimica - The Team. Dansko/belgijsko/nemacka. Prostitucija, istocnoevropska mafija, milion likova, svasta nesto. 8 epizoda ima, glavnu ulogu igra Lars Mikkelsen (Forbrydelsen, Borgen, House of Cards).

 

nesto je ne vidim na kioscima

Link to comment

The Team je originalno ime, ono pise na spici, a ovde je pod njim pustaju na TV-u, samo su izgleda Danci promenili, a pod tim danskim je lakse naci na trafikama. :)

 

Prve 4 epizode su mi bile bas dobre, onda naredne 3 nesto slabije, nadam se da poslednja sledece nedelje nece razocarati. Plus za poliglote: u svakoj epizodi se govori 6-7 jezika.

 

Koga zanima nesto svedsko krimi/natrpirodno, moze da proba sa Jordskott.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...