Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

dakle m night smarac je stigao i na male ekrane... great.

 

doduse, impresivnu glumacku ekipu su skupili. ne znam kako uklapaju julet i terensa koji glume i u drugim serijama.

Edited by mandingo
Link to comment

Rekao bih zanimljiva serija u najavi ...

 

 

 

I ja sam to pomislila kada sam videla najavu, sve do momenta kada iskoči ime M Night Something.  Kakvi su mu inače filmovi, ne očekujem da ovo bude gledljivo. Jeste da su tu ozbiljna glumačka imena, ali to je danas već uobičajeno, kad su svi utekli na televiziju.

Link to comment

Ne znam, vecinu filmova nisam gledao od doticnog, ali mi je recimo " sesto culo " bio zanimljiv filmic.

шесто чуло је ок док не премоташ филм било заправо или у глави и укапираш да има гомила ствари које немају смисла ако је брус нежив, нпр. сцена кад он са кевом чека малог... како је ушао, како је комуницирао и слично, онда како је уопште куповао хлеб и цигаре или проводио дан за даном да га сви игноришу итд. итд.

Link to comment

Better Call Saul se ispostavio kao Veliki, Veliki zakon.

 

Krenuo je onako nenametljivo, polako, čak se činilo da će se malo pogubiti, ali je ispao jako dobar.

 

 

Serija koja se ispostavila kao Velika keva je Banshee.

 

Super odabir likova, svaki lik odradio sve maksimalno, a žene ove serije su svakako - najlepše žene na televiziji.

 

Dakle - B A N S H E E.

 

Link to comment

I kakva je? Ja je kupio isto zbog trejlera :D

 

dobra premisa ali stil mi se nije dopao.

cepka rečenice kako bi poentirao i koristi jebene opise za svaku sitnicu.

Link to comment

 

 

Better Call Saul se ispostavio kao Veliki, Veliki zakon.

 

Krenuo je onako nenametljivo, polako, čak se činilo da će se malo pogubiti, ali je ispao jako dobar.

 

 

Serija koja se ispostavila kao Velika keva je Banshee.

 

Super odabir likova, svaki lik odradio sve maksimalno, a žene ove serije su svakako - najlepše žene na televiziji.

 

Dakle - B A N S H E E.

 

 

Niko nikad nije čuo za ove serije. Večna misterija, kao i search opcija, jer se zna - ko koristi search, umreće u najstrašnijim mukama.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...