Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

uf bre Ian McShane kod Reja :D

upravo pogledah! :) taman kada se oduprem niskim strastima da ne gledam ... podmite me sa ian mcshane..pa stvarno nema smisla:)

 

 

daredevil solidan ali nikakav spektakl...ono da se gleda kada si dosadio samom sebi sto postojis. 

Link to comment

Ne videh da li je pomenuto, je li neko gledao prvu epizodu 'American Odyssey' ?

 

ETA: a mozda sad vec i drugu :)

Edited by jms_uk
Link to comment

Uh, zvuči jako™: American Odyssey (formerly titled Odyssey) is an American thriller television series which premiered on April 5, 2015, on NBC. The show revolves around the discovery of a major US company that has been funding Islamist terror groups and the coverup up that occurs after a team of American soldiers are attacked and killed by private military contractors sent by the same company. It is envisioned by the show creators as a modern-day take on Homer's Odyssey :blink:

 

Mene ni jedno jedino slovo u ovom sinopsisu ni po čemu ne asocira na Homera. Mislim, mogli su komotno da je nazovu i American Waiting for Godot...

 

Ali vidim da glumi Mr. Eko? Luba je onda sigurno gledala.

Link to comment

Simpatican je Silicon Valley, dobro je to sto su vec u prvoj epizodi druge sezone ispravili najvecu gresku iz prve sezone, a to je...

 

 

Peter Gregory, drago mi je sto su ga eliminisali, ceo taj lik je previse lose napisan, nije ni nalik originalnoj inspiraciji i coveku na kome je baziran, Peter Thiel je najveci car u univerzumu i bilo je mucno gledati kako su ga predstavili kroz onu parodiranu verziju...

 

Link to comment

super je počela druga sezona sillicon valley. ne znam da li je sada stvarno dosta smešnije ili ih nisam dugo gledao, pa zaboravio. 

 

@keksikrem ne znam koliko je zaista bio plan da izbace petera gregoryja, a koliko su na to bili prinuđeni zbog smrti christophera evana welcha koji je meni inače bio super lik

 

Edited by scab
Link to comment

super je počela druga sezona sillicon valley. ne znam da li je sada stvarno dosta smešnije ili ih nisam dugo gledao, pa zaboravio.

 

 

@keksikrem ne znam koliko je zaista bio plan da izbace petera gregoryja, a koliko su na to bili prinuđeni zbog smrti christophera evana welcha koji je meni inače bio super lik

 

Deluje da su malo pojacali humor i da vise forsiraju seksualne fore, samo neka tako nastave, mada mi je i dalje najsmesnija scena iz prve sezone kada im u posetu dodje ona striperka Mochachino :D

 

 

Nisam imao pojma da je onaj glumac preminuo, sad vidim da se to desilo jos pre godinu i po dana, bez sumnje je to razlog za ukidanje njegovog lika, iako sam ja pomislio da su se scenaristi mozda dozvali pameti i uvideli svoju gresku...meni je taj lik bio katastrofa, narocito jer im je inspiracija bio Peter Thiel, neko ko je susta suprotnost i verovatno jedini covek koji uopste nije zasluzio da bude tako ismevan, ne samo da on nije geek kao ostali iz cele te industrije, vec je takav car i privatno i poslovno da je tesko opisati...

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...