Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

ja moram nešto da vam priznam ... :blush:

 

navukao sam se na Kastla. Pravi je dragulj. Ovako se prijatno nisam iznenadio još od Burn Noticea.

Super za razbibrigu....pridruzujem se...

Link to comment

jinx. hbo. andrew jarecki. robert durst. apsolutno se mora, cak i ako se ne voli true crime ili novi dokumentarci. spektakl, sa toliko tvistova u koje u igranom filmu niko ne bi poverovao. kamera onako suluda kao u capturing the friedmans, jarecki bolji kao intervjuer nego bilo koji hard talk novinar, spica na nivou najboljih hbo, kao i muzika.

 

najupecateljivije durstove oci, bez zenica.

Link to comment

Prava stvar za ljubitelje Seriala. Pomenuh ga vec [prije nego sto sam pogledao prvu], sad mogu i da kazem da je odlican. 

Link to comment

Uh, kad god pomisliš "ne mož' luđe od ove epizode", oni te iznenade. Spektakularno u svakom pogledu. Nakon posljednje scene vilica je ostala da mi visi jedno pola sata, vratio sam je kao kasu, uz zvuk "cing". 

 

 

jinx. hbo. andrew jarecki. robert durst. apsolutno se mora, cak i ako se ne voli true crime ili novi dokumentarci. spektakl, sa toliko tvistova u koje u igranom filmu niko ne bi poverovao. kamera onako suluda kao u capturing the friedmans, jarecki bolji kao intervjuer nego bilo koji hard talk novinar, spica na nivou najboljih hbo, kao i muzika.

najupecateljivije durstove oci, bez zenica.

 

 

Kao ejlijen. I ono dok trepće a laže kao pas. 

Edited by James Marshall
Link to comment

Ne znam da li je bila u međuvremenu, ako ne, mogu samo da kažem da je "Crno-bijeli svijet" dobro odrađena, dobra gluma, dobri likovi i što je najvažnije - dobar izbor teme i epohe.

 

Fakat su objasnili. Za razliku od serija iz Republike Srbije koje nemaju temu, glumu ni likove, ova je ispala poprilično oke.

 

 

 

A ova je na početku izgledala nekako onako, a onda je postajala sve bolja i bolja:

 

Link to comment

Ne znam da li je bila u međuvremenu, ako ne, mogu samo da kažem da je "Crno-bijeli svijet" dobro odrađena, dobra gluma, dobri likovi i što je najvažnije - dobar izbor teme i epohe.

 

Fakat su objasnili. Za razliku od serija iz Republike Srbije koje nemaju temu, glumu ni likove, ova je ispala poprilično oke.

 

 

 

A ova je na početku izgledala nekako onako, a onda je postajala sve bolja i bolja:

 

Кеса, традиција и тај рад! :ziga:

Ђе си бре Арчи црвени пропадоше и без тебе. :s_w:

Link to comment

Кеса, традиција и тај рад! :ziga:

Ђе си бре Арчи црвени пропадоше и без тебе. :s_w:

 

 

Dobri su crveni. Najbolji. :)

 

NIKO nije veći od Liv... ajmeee, ovo su serije, nećemo tu komentarirat, ovde ćemo samo:

 

https://www.youtube.com/watch?v=-fNj5e5BLTA

 

Druga sezona je nekako još bolja od prve, a treća za sada oke.

 

Sve u svemu, dobra serija. Odlična. 

Link to comment

jinx. hbo. andrew jarecki. robert durst. apsolutno se mora, cak i ako se ne voli true crime ili novi dokumentarci. spektakl, sa toliko tvistova u koje u igranom filmu niko ne bi poverovao. kamera onako suluda kao u capturing the friedmans, jarecki bolji kao intervjuer nego bilo koji hard talk novinar, spica na nivou najboljih hbo, kao i muzika.

 

najupecateljivije durstove oci, bez zenica.

 

Odličan.

 

Meni je najzanimljivija ova priča oko toga koliko dugo su Jarecki i ekipa sedeli na "I killed them all" snimku Dursta, tj. da li su planirali da se hapšenje poklopi sa emitovanjem serije na HBO. 

 

Ovde kažu da je editing u poslednjoj epizodi totalno off, da su nam dešavanja predstavili kao da su pokušavali da ga nahvataju da dođe na gotcha interview, on ih odjebavao, a onda kad je bio priveden zbog restriction order violation, odlučio da im ipak izađe u susret i rekao to što je rekao. Samo što to izgleda uopšte nije bio slučaj; taj poslednjih interview je bio još 2012, Jarecki je nešto pričao sa LAPD 2013., iste godine je Durst priveden pa pušten, a tek 2014. je Jarecki navodno otkrio da na smimku ima priznanje i dao ga policiji, posle čega je moglo da usledi hapšenje i emitovanje serije.

Link to comment

jbt, stvarno odlican dokumentarac. a terace se jos bob, "i killed them all" nije nikakav dokaz.

 

pismo however, ga moze uvaliti u gasnu komoru.

Link to comment

Ma da, to što bulazni sam za sebe u WC-u je samo zgodan detalj da se završi serijal, ništa više. I zgodan za medije koji su se uhvatili za to pa ne puštaju.

 

Što se pisma tiče, jbg, ako je mogao da tvrdi "jesam onog raskomadao i bacio u more, ali nisam ga ubio - bilo je u samoodbrani", onda valjda može da tvrdi i "jesam poslao pismo policiji da im dojavim gde je leš, ali nisam je ja ubio, tako sam je zatekao kad sam došao".

Link to comment

to svakako. moguce je i da tvrdi kako nije on napisao. na kraju krajeva, nismo videli dali je beverley typo ili se pojavljuje i u drugim pismama koji joj je poslao. osim toga, desetak bukvi i cetiri broja napisani onim generic rukopisom kao krunski dokaz, nije bulletproof case.

Link to comment

jinx. hbo. andrew jarecki. robert durst. apsolutno se mora, cak i ako se ne voli true crime ili novi dokumentarci. spektakl, sa toliko tvistova u koje u igranom filmu niko ne bi poverovao. kamera onako suluda kao u capturing the friedmans, jarecki bolji kao intervjuer nego bilo koji hard talk novinar, spica na nivou najboljih hbo, kao i muzika.

 

najupecateljivije durstove oci, bez zenica.

 

uh, hvala za ovo, dogledao sam u jednom cugu. fenomenalno.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...