Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Nisam u stanju da pogledam finale American Horror Story S04. Da li sam propustio nešto epohalno?

Edited by McCabe
Link to comment

ателстан показао шта викиншки живот уради за трбушне мишиће... мада лоша ми та сцена трчања рагнару, 'рагнаре рагнаре, нашо сам исуса'

Link to comment

The Wire mi je bila omiljena serija jako dugo vremena i mislio sam da je nenadmasiva, sve dok nisam video Hannibala! To mije sad omiljena serija u ovom zlatnom dobu serija. Ne znam kako da vam opisem moje odusevljenje, sad mi je ona nenadmasiva, navuko sam se kao najgori dzanki i umro sam vec 10 puta od kako cekam 3. sezonu. U krizi sam uzeo da pratim druge serije, nasao sam neke odlicne koje pratim sada ali nisu mi na nivou Hannibala:

 

The Killing - 3. najbolja koja sam gledao, perverzija od serije, tu je odmah uz The Wire. Inace prerada danske ili svedske serije. Inace nordijci su kraljevi triler drama, bas kidaju.

The Americans

I par komercijalnih kao Marco Polo, The Blacklist, Ray Donovan i Game Of Thrones.

Zaboravio sam i starije HBOove klasike kao Sopranosi i OZ, to su isto vrh serije. House je isto vrh.

Link to comment

Ja... Za 4 epizode se maltene nista nije desilo. Al dacu joj joj sansi jos koju.

 

Ubise couch tuner :o

 

Ima li ko neki drugi izvor piratskih streamova?

Link to comment

Završila se druga sezona Black Sails, meni i dalje vrlo dobro, ali ne mogu da ne prikenjam bar malo:

 

 

1) Ne mogu da prihvatim da pirati uzimaju zarobljenike. Usred krvavog masovnog pokolja u borbi za prevlast nad brodom, nekako se dogovore da bude minimum žrtava ne jednom nego dva puta (Kad originalna posada izgubi kontrolu nad brodom, i kad je povrati). To su jebeni pirati! Koji će im moj zarobljenici, posebno ako nemaju dovoljno ljudi za visoko-rizičnu akciju u kojoj se nalaze? Odakle im ideja da odvoje desetak da čuvaju zarobljenike?!

 

2) Kad se Flintova ekipa najzad oslobodi, u teškom su sranju - pola ih je zaginulo boreći se protiv Vejnove posade, dva engleska broda im se približavaju, u luci je haos - a ipak se njih desetak nacrta u Silverovoj operacionoj sobi da mu pruže moralnu podršku tokom amputacije :isuse:

 

Link to comment

ja moram nešto da vam priznam ... :blush:

 

navukao sam se na Kastla. Pravi je dragulj. Ovako se prijatno nisam iznenadio još od Burn Noticea.

omg!!!!

 

 

ovo je soooo cute  :wub:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...