Jump to content

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Black Sails razbija. Meni je legla i prva sezona, svidja mi se sto ima politike i spletkarenja, to uvek dobro dodje uz sex, pirate i rokenrol. Retko mi se desi da me uhvati guilt trip sto gledam seriju ili film preko kioska™ za dz, ali bude mi zao Black Sails jer ne znam kolko je popularno, a cini mi se da su se solidno iskeshirali da ono naprave.

Link to comment

Jeste odlično, ali mene malo nervira što toliko gnjave oko legitimizacije i slizavanja sa Engleskom kad svi znamo da se to neće desiti. Kao da planiraju da se Flint dokopa onog blaga i zakopa ga na ostrvu tamo negde u šestoj sezoni...

Link to comment

Ne, taj Michael, već Michael Bay, producent serije...

 

Ilustracija:

- Gde je blago?

- Bay Michael, Michael Bay...

 

I to...

Edited by Ajant23
Link to comment

Gallipoli - War Documentary hosted by Jeremy Irons, published by Cinema Epoch in 2008 - English narration

 

ja gledam seriju i dopada mi se. par dana pre nego što se serija pojavila, gledala sam dokumerac o galipolju na viasathistory  i podsetila se istorijskog konteksta, tako da sada znam šta gledam.

evo gore linkova za različite dokumentarce. 

 

 

daj neki link za Ironsa. Može i na PP

Link to comment

па овај масакр сељака, конкретно сцена са мртвом девојчицом у блату, што рекоше у саут парку смрт је најмање смешна кад се догоди деци

Link to comment

A to, jbg, rani srednji vek  ... Inace u ovoj epizodi , gotovo sve scene koje su se desavale su Skandinaviji su mi bile totalno bez veze, posebno  deo sa Laghertom ....

 

p.s. Jel pogledao neko te necenzurisane epizode ? 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...