Jump to content

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Unbreakable Kimmy Schmidt, nova serija kreatora Tina-e Fey i Robert-a Carlock, pogledah prve tri, simpatično, simpatično.

http://www.theguardian.com/tv-and-radio/tvandradioblog/2015/mar/10/unbreakable-kimmy-schmidt-tina-fey-triumphs-again

jeste, pogledao sam skoro celu sezonu. sve jeste simpatično i ellie kemper je veoma dopadljiva, ali definitivno nije ni isti ballpark sa 30 rockom.

a last man on earth odlučio da redovno pratim posle poslednje epizode...

Link to comment

jeste, pogledao sam skoro celu sezonu. sve jeste simpatično i ellie kemper je veoma dopadljiva, ali definitivno nije ni isti ballpark sa 30 rockom.

a last man on earth odlučio da redovno pratim posle poslednje epizode...

 

skinula sam i ostatak kimmy schmidt, da odgledam; a last man on earth ću potražiti...

Link to comment

nisam gledao ali ne secam se da jedan pilot dobio ovakve lose ocene

Nije ni druga epizoda bila nesto bolja. Mislim da cu da odustanem.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment

jel' probao neko empire? vidim ubija u rejtinzima... sto ne mora nista da znaci, doduse.

 

Nisam probao, meni je na listi čekanja, ali izvor kome verujem kaže da obavezno gledam. Ako ti nešto znači. :)

Link to comment

jel' probao neko empire? vidim ubija u rejtinzima... sto ne mora nista da znaci, doduse.

 

Drug koji se loži na sranja tipa Enturaž i Kalifornikejšn kaže da je vrh. Ne bih gledao trika nema...

Link to comment

Da ponovim i ja pitanje sa potpitanjima:

 

Danny Strong je u izbornoj 2008. godini debitovao kao scenarista sa Recount (2008), koji je dobio 4 nominacije za Zlatnog globusa i jednu nagradu. Onda je u izbornoj 2012. godini imao Game Change (2012), koji je dobio 5 nominacija za Zlatnog globusa i čak 3 nagrade. Dok trenutno završava The Hunger Games sa dva dela Mocking Jay, kraja serijala koji dominira blagajnama u SAD, krenuo je novu seriju sa ni manje ni više nego Lee Danielsom.

 

Da li je gledao neko pilot serije Empire (2015– )? Da li je ovo možda prikriveni Strongov projekat za izbornu 2016. godinu?

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...