Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Koliko sezona ima Supernatural?Dextera gledam na Foxu ponekad.
Trenutno ide peta sezona Supernaturala.
Filipenko, koliko ti puta moram reci da je Supernatural za decu :P
Kažu da je gej okej, samo priznaj sebi to, taj korak moraš učiniti sam...
Link to comment

probaj sa nekom HBO serijom. premda svakako nisu u stilu onih sto si naveo, ali sta ima veze. rome, deadwood, sopranos, the wire, true blood, carnivale... take your pick.ili it's always sunny in philadelphia, ako ti je do serije saljivog sadrzaja [krenula peta sezona, svaka ima u po 10ak epizoda]sta znam, mozda da probash i Lie To Me. malo jeftino, i tema prezvakana - yet another show sa osobom nevjerovatnih sposobnosti [mada ne nadnaravnih] koja pomaze FBIu. ovaj put ne matematichar, ili forenzichar, ili profajler, nego 'chitach lica'. ako te ne smara sama ta postavka, probaj. sasvim je pristojna serija [glavna uloga - tim roth]. meni je barem ok, iako su te fbi&drugari fore smorile.nocas treba da krene druga sezona.btw, dexter je jedna od najgejijih serija ikad :P

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment
Ovih dana krenule nove sezone Californication. Lie to me, Simpsons, Dexter, Desperate housewives,... Nesto ranije House MD, Fringe CSI MIAMI... Uzivajte u jeseni :)
Lie to Me tek veceras, CSI su poceli svi [i LV i NY], takodje tu su jos i nove sezone Bones, Criminal Minds, American Dad, Family Guy, NCIS i NCIS:LA, Cold Case i verovatno jos nekih 15-ak krimi serija :lol:
Link to comment
dexter je moj alter ego ....totalno sam navucena. moracu knjigu da procitam.
Dobre su knjige, mada nije isti vajb kao u seriji, samo da znaš. A treća knjiga failuje u postavci skroz, tako da možeš da preskočiš. Nisam čitao ovo poslednje.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...