Jump to content

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

ja se držim onog next-episode.net. još podesio sve na dan kasnije pa mi izbacuje taman kad se pojavi na netu a ne kad se emituje. one koje ubaciš u svoju listu budu istaknute, ali ostavi baš sve po danima.

a sad odoh da gledam 'unbreakable kimmy schmidt', konačno izašla na netflixu cela sezona!

Link to comment

odlgedao nekoliko epizoda Followinga - jel prati još neko?

 

Ja ne znam kako će se razvijati ovo ali za sada je suludo glupo - for fak sejk klub psihotičnih obožavalaca Edgara Alana Poa koji je na tajnoj misiji.... :jerry:

 

Kevin Bejkon ne liči ni na šta, kao Ken je sa svim onim plastičnim operacijama. 

 

Plus, bilo bi bolje da su zamenili kasting - da je Bejkon psihopata a onaj drugi - onaj drugi. 

Link to comment

odlgedao nekoliko epizoda Followinga - jel prati još neko?

 

Ja ne znam kako će se razvijati ovo ali za sada je suludo glupo - for fak sejk klub psihotičnih obožavalaca Edgara Alana Poa koji je na tajnoj misiji.... :jerry:

 

Kevin Bejkon ne liči ni na šta, kao Ken je sa svim onim plastičnim operacijama. 

 

Plus, bilo bi bolje da su zamenili kasting - da je Bejkon psihopata a onaj drugi - onaj drugi. 

 

Pisao sam ja malo na krimi topiću i ranije ovde. Neshvatljivo, ali neshvatljivo glupa i besmislena serija, ali ja sam evo počeo i treću sezonu, jebeme nenormalna.

Link to comment

Pisao sam ja malo na krimi topiću i ranije ovde. Neshvatljivo, ali neshvatljivo glupa i besmislena serija, ali ja sam evo počeo i treću sezonu, jebeme nenormalna.

+1

 

Najavljena kao next big thing ali totalno razocarenje. Ja izdrzao 4-5 epizoda. Lrd zasluzuje orden od Tome direkt sto je izdrzao ovoliko. Stavise ozbiljno sam se sokirao kad procitah da je serija izdrzala do trece sezone.

Link to comment

Ponekad se pitam od cega taj covek zivi i ima li socijalni zivot? Ovisnik o serijama, bukvalno....ovaj moj komentar visr naginje na brigu nego na kritiku

Link to comment

Ponekad se pitam od cega taj covek zivi i ima li socijalni zivot? Ovisnik o serijama, bukvalno....ovaj moj komentar visr naginje na brigu nego na kritiku

 

Što kaže Homer Simpson - ah, slatko saželjenje. Gde bi moj ljubavni život bio bez toga?

Link to comment

pominjan je black sails - jbt, koji treš od serije, stalno ffw-ordujem, ali i dalje skidam, bolid

 

ima takvih još dosta - modern family, suits, the originals... just to name a few

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...