Jump to content

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Interesantna serija krenula - Critical

 

Neka vrsta britanske verzije ERa. Samo što je glavni glumac onako, Hausolik. 

 

Vrlo detaljna i tačna, rekao bih. Imali su odlične konsultante. 

 

Interesantno je da je pravljena u nekoj vrsti real-tajma - svaka epizoda traje sat vremena - to je onaj "zlatni sat" koji je kritičan u spasavanju traumatizovanih pacijenata. 

 

Igra onaj crnja iz Hodajućih Mrtvaca. :Hail:

 

Vrlo zabavno. 

Edited by steins
Link to comment

Sustigao sam odbegli Black Sails i odlično mi je iako se malo toga sećam iz prve sezone. Primer za udžbenike kako maksimalno nabudžiti seriju sex sex sexy sex sadržajem a da ne ispašta sve ostalo. Likovi su zanimljivi i raznoliki, dijalozi su dosta dobro napisani, čak je i akcija odlično režirana. Navikao sam se i na to da su svi lepi i zdravi i savršenih zuba, nigde ni naznake skorbuta. 

 

Jedino mi i dalje smeta što drve o nekakvoj reputaciji koju Flint kao nosi (iz Treasure Island) a ne prikazuju nam bukvalno ništa od toga. "The things you've done, my gawd!" i slične primedbe se odnose na to što je ubio svog prvog oficira koji je hteo da ga smeni, big fucking deal. Previše ga slikaju kao nekakvog izmučenog dobricu. Zato je njegov rival Charles Vane onaj praaavi old school badass kapetan pirata :wub: Mada su moji favoriti za sada ipak Jack Rackham i njegove sidekickice. 

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Krsh. Bar ova prva epizoda.

Šokiran sam. Naslov je obecavao.

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Sustigao sam odbegli Black Sails i odlično mi je iako se malo toga sećam iz prve sezone. Primer za udžbenike kako maksimalno nabudžiti seriju sex sex sexy sex sadržajem a da ne ispašta sve ostalo. Likovi su zanimljivi i raznoliki, dijalozi su dosta dobro napisani, čak je i akcija odlično režirana. Navikao sam se i na to da su svi lepi i zdravi i savršenih zuba, nigde ni naznake skorbuta. 

 

Jedino mi i dalje smeta što drve o nekakvoj reputaciji koju Flint kao nosi (iz Treasure Island) a ne prikazuju nam bukvalno ništa od toga. "The things you've done, my gawd!" i slične primedbe se odnose na to što je ubio svog prvog oficira koji je hteo da ga smeni, big fucking deal. Previše ga slikaju kao nekakvog izmučenog dobricu. Zato je njegov rival Charles Vane onaj praaavi old school badass kapetan pirata :wub: Mada su moji favoriti za sada ipak Jack Rackham i njegove sidekickice. 

Odlična serija, pirati, nasilje, seks, spletke, politika, sve to na sunčanom ostrvu. Jedna od omiljenih trenutno. 

Link to comment

Ajd' još jednom - gde na netu mogu da vidim koje serije se emituju kojim danima? Ne radi Eztv, pa nemam kontrolu.

 

Ali, ne ono da sam unosim šta da gledam i to, nego tipa - Thursday: to, to, to; Friday: to, to, to,  itd.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...