Jump to content

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Treci serijal vikinga se popravlja u drugoj epizodi. Generalno su im te psihodelicne epizode ubedljivo najzanimljiviji deo.

+1

Dobra, dobra ...

 

p.s. Sta mislite ko je ovaj ?

kevin-durand-the-wanderer-vikings-s3e2.j

Link to comment

u nedelju 1. marta kreće 'Poslednji čovek na svetu' koji je uradio Vil Forte sa 'LEGO Movie' dvojcem.... danas su se pojavile unapred-recenzije, prilično su pohvalne

 

http://youtu.be/ZmHZLjL_tVY

ovo neka zajebancija na temu Matisona i Vinsenta Prajsa? Kako god, sigurno je bolje od Vila Smita, mada nisam ljubitelj poseravanja na jednu od najdražih knjiga iz mladosti. 

Link to comment

nema nikakve veze koliko sam ispratio, samo je naslov 'bukvalan' :)

 

ostao je potpuno sam na svetu, pa lutao dve godine po americi, nikog nije našao i vratio se kući u Tuson, Arizonu..... onda se negde pojavljuje i Kristen Schaal.... nema zombija

 

prilično je originalno osmišljeno, a i dobra ekipa se muva u i oko serije

Link to comment

Prekinuo sam posle druge epizode druge sezone, ali mnogima kojima je to bilo dobro, verovatno će tako i ostati bez obzira na par epizoda...

Edited by Ajant23
Link to comment

Isto. Ta druga epizoda je bila toliki trash da sam obecao sebi da ću gledati i dalje radi šale i komike, ali nisam nikad smogao snage da ispunim to obećanje.

 

Dakle, kažete da se definitivno ne vredi upuštati u tu avanturu? To je lepo čuti, i onako zaostajem na sve strane.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...