Jump to content

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

 

рекао му је поп ако се добро сећам

jok, pitao je popa da li je ovo engleska, a pop je samo potvrdio

 

Koja si ti cjepidlaka...al ok, nisu vikinzi bili u engleskoj, ali su Englezi posjecivali Evropu, pa se proculo. Pop recimo govori "vikingski", jer je ucio od onih koji su vec bili na skadinaviji kao misionari.

 

pop govori tecan vikinski jer je vec bio tamo. isti pop koji je od vikinskog broda mislio da je zmaj u epizodi pre nego progovori vikinski.

Link to comment

pop govori tecan vikinski jer je vec bio tamo. isti pop koji je od vikinskog broda mislio da je zmaj u epizodi pre nego progovori vikinski.

Pa nije on bio tamo, bili su misionari od kojih je on naucio. Kako znas da govori tecno? :)

Link to comment

један од већих фејлова ове нове епизоде ми је то мешање језика у интеракцији саксонаца и викинга, у једном тренутку је енглески саксонски, а викизи говоре својим језиком, па онда викинзи говоре енглески, а саксонци својим, па онда и једни и други говоре својим, а поп преводи...


један од јачих момената када екбберт богато нахвали лагерту, а ателстан преведе, свиђаш му се  :lolol:

Link to comment

Pa nije on bio tamo, bili su misionari od kojih je on naucio. Kako znas da govori tecno? :)

pa dosta zajebane konstrukcije pravi i sve razume. nije ono samo leba, vode, gladan.

Link to comment

meni je zamerka kod vikinga uzasno iritantna pojava glavnog lika, tukao bih ga samo zbog onog debilnog osmeha.

njegova zena je pak dojaja.

elem, nejasno mi, kako je znao da se engleska zove engleska ako niko pre njega nije dosao do engleske?

 

+1000

Link to comment

Meni je bas cool taj ludacki smesak , bolje mi je to nego da je neki klasicni divljak sto se samo mrsti i urla ... Sto se tice Engleske, mogao je da cuje traceve o njoj bilo gde ... recimo od lika sto mu je prodao onaj instrument za orijentaciju...

 

edit:Loki i vrac su mi najjaci likovi ...

Edited by Geo
Link to comment

Luter je dobra serija. Upravo sam se apdejtovao do kraja. 
 
Malo mi je samo ova poslednja epizoda treće sezone bulja jer
 

je tipično američki fazon da mu koknu sajd-kika. Izgleda da su ostali bez ideja. 


 
 
 
 
Oću poremećenu drugaricu/švalerku ko Alis....

 

:cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:

Link to comment

Preglup mi je kraj sezone. Ovaj rasplet oko Sandbrook kejsa je potpuno neubedljiv.

 

To svakako ne znaci da necu gledati i trecu sezonu posto sam od glave do pete zaljubljena u Hardija. :D

Link to comment

Preglup mi je kraj sezone. Ovaj rasplet oko Sandbrook kejsa je potpuno neubedljiv.

 

 

Ali ne i neočekivan. 

Treća sezona je najavljena za 2016. godinu. Pošto je rešen stari slučaj, a Džo Miler proteran iz Brodčurča, šta ćemo onda gledati u trečoj sezoni?  Novi slučaj ili će isplivati nešto staro?

Svejedno, obavezno gledam.

Link to comment

Ali ne i neočekivan. 

Treća sezona je najavljena za 2016. godinu. Pošto je rešen stari slučaj, a Džo Miler proteran iz Brodčurča, šta ćemo onda gledati u trečoj sezoni?  Novi slučaj ili će isplivati nešto staro?

Svejedno, obavezno gledam.

Pošto će biti nastavka onda je i kraj po malo  očekivan. Ali mi je ta 2016 predaleko, sve ću da zaboravim :D Cenim da će se deo priče sa Džo Milerom nastaviti a i  zajednički posao  gospoja advokatica . Šta god bilo stavila sam  na listu čekanja  za tu 2016 :)

Link to comment

Preglup mi je kraj sezone. Ovaj rasplet oko Sandbrook kejsa je potpuno neubedljiv.

 

To svakako ne znaci da necu gledati i trecu sezonu posto sam od glave do pete zaljubljena u Hardija. :D

druga sezona je realno pad,trecu necu gledati sigurno

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...