Jump to content

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Novi Odd Couple, pilot is'o veceras. Ni do clanka oridjinalu.

A pitale se novine 'oce li ovaj (naj)noviji pokusaj spasiti brzotonecu glumacku karijeru Metjua Perija. 'Oce qrac.

 

Nece ovo govno poziveti ni sezonu.

 

au, brutalno brate.

 

a i cendler opet ima onaj "vicodin lisp" - uzas.

Link to comment

Backstrom je definitivno odličan - 4 epizoda je vrh, umalo sam se strovalio sa stolice od smeha.

 

Nastavljam da pratim.

Super je, ja upravo odgledao svih pet odjednom. Dodajem na listu za redovno pracenje.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment

Odgledao Les Revenants jeste depresivno majku mu.

E sad iam jednu teoriju pa ovi sto su gledali da mi kazu dal to pije vodu.

 

Kada u predzadnjoj epizodi one dve zene sa klincem rece da odu iz grada Medjutim kako udju u tunel one se vracaju nazad. Ja mislim da je brana ponovo pukla i da su svi oni mrtvi i da se nalaze u nekom cistilistu ili sta vec. Na kraju vidimo da brana stvarno jeste pukla.

 

Edited by Moća
Link to comment

Ja sam odustao od Backstroma posle prve epizode, ali sam predosetio da ce se ispostaviti da je vredan gledanja. Sad imam sta da gledam za vikend  :thumbsup:

 

Mene u prvoj podsetio na Hausa iz nekog razloga - vajkao se dal da nastavljam, ali mi je druga prelomila kad hejtuje one vatrogasce što su ga zlostavljali kad je bio mali :Hail:

 

a posle prosto sve bolje i bolje......

 

 

PS....samo da ga ne ureknem.

Link to comment

Mene u prvoj podsetio na Hausa iz nekog razloga

 

Možda zbog agresivnog hipsterajskog marketinga koji ga je najavljivao kao novog Housa...

 

Naravno, najbliži srodnik Housa je Banshee, obzirom na Grega Yaitanesa...

Link to comment

Možda zbog agresivnog hipsterajskog marketinga koji ga je najavljivao kao novog Housa...

 

Naravno, najbliži srodnik Housa je Banshee, obzirom na Grega Yaitanesa...

 

nije to. nisam ni znao sa ovu seriju. zakačio sam je na kiosku bezveze a skinuo jer mi se glavni lik učinio poznat. 

 

Poslednji put sam tako uhvatio Burn Notice, ako ova bude upola zabavna - ja sretan. :D 

Edited by steins
Link to comment

Eto, a da si proverio svaki dvadeset četvrti delić sekunde videa u background tabu browsera, znao bi gde si zakačio sličnost sa Houseom...

 

Tako imaš tonu ljudi koji još piju Koka-kolu, iako je jasno da je Pepsi mnogo kvalitetnije piće...

Link to comment

Вреди ли то?

Prvi serijal je bio u histori fazonu, drugi dosta bolji. Ko sto neko rece, treci je krenuo traljavo.

 

U sustini moze da se gleda, al ne ocekuj previse. Vizuelno je odlicna serija, glavne uloge su dodeljene polu-fotomodelima pa je gluma smesna a radnja je na miki maus nivou. Ja gledam jer gledam sve i svasta, pogotovo kad je epoha u pitanju.

Edited by Bright Billy
Link to comment

Odgledao 3. season Luthera. Super je Alice, super je Elba, super je Tinkerbell, ali sta se ono sve izdesava u nekoliko epizoda i ko je ovlastio ono dvoje da mogu da rade sta hoce, prakticno bez ikog izndad njih. Dovukli su znaci jednog penzionisanog psycho policajca, ciji background story i motive nikada ne saznamo i Lutherovu eks-suradnicu sa pola godina radnog staza i dali im zadatak da sklone Luthera kako god znaju i umiju...ma nemoj me zezati. Taj dio radnje je ladno mogao pisati lik iz Sons of Anarchy ili sl.

Link to comment

Вреди ли то?

Ladno nisi gledao prve dve sezone pra pra  :s_c:  ?  Meni superzanimljivo, posebno sto mnogo toga nisam znao o Normanskoj kulturi .... 

 

Vikings dobar. Jedva sam cekao nastavak. Pocetna spica vrijedi pola ostalih serija...Lagertha :wub:

+1

Jedina zamerka sto za razliku od eksplicitnih scena klanja ne  mozes da vidis posteno ni jednu sisu (ubija malo realisticnost :( )

Edited by Geo
Link to comment

meni je zamerka kod vikinga uzasno iritantna pojava glavnog lika, tukao bih ga samo zbog onog debilnog osmeha.

njegova zena je pak dojaja.

elem, nejasno mi, kako je znao da se engleska zove engleska ako niko pre njega nije dosao do engleske?

Link to comment

meni je zamerka kod vikinga uzasno iritantna pojava glavnog lika, tukao bih ga samo zbog onog debilnog osmeha.

njegova zena je pak dojaja.

elem, nejasno mi, kako je znao da se engleska zove engleska ako niko pre njega nije dosao do engleske?

Koja si ti cjepidlaka...al ok, nisu vikinzi bili u engleskoj, ali su Englezi posjecivali Evropu, pa se proculo. Pop recimo govori "vikingski", jer je ucio od onih koji su vec bili na skadinaviji kao misionari.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...