Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Meni Flashforward deluje zanimljivo, mogla bi da bude super serija ako ne razvuku previse.Ona komedija sa Kortni mi se nije nesto dojmila, nije to za mene.Poceo da skidam i prvu sezonu Sons of Anarchy, ne znam kako nisam ranije...

Edited by mr@ki
Link to comment

a meni je ta S.O.A. totalni promasaj, bezidejna, mediokritetska i isprana serija, nesto kao sindikalna verzija sopranosa za bajkere, istina namucio sam se samo sa pilotom jer traje ko 2 epizode a ostavlja utisak odgledane cele sezone i digo ruke od iste. ni tezgarenje henri rolinsa me nece naterati da gubim vise vremena sa tim.s` druge strane bored to death ima najvecu budalu iz hengovera za epizodnog junaka i dobice sanse da zablista

Edited by mokuci
Link to comment

Dabome, Sons of Anarchy je loš jer smo nezadovoljni pilotom, ispran je i mediokritetski, bez zanimljivih tema (osim krijumčarenja oružja, okršaja sa neonacistima, drndanja sa crncima i mehikancima, kompletnog uvida u živote bajkera koji žive na totalno drugačiji način od običnih ljudi), ali će zato retardirani Bored to Death gde jedan bezlični kreten od 45 kilograma i 170 cm preko MacBook-a daje oglas da je detektiv, pa onda odlazi u avanture svog života (par stanica metroa) ne bi li probleme sa krimosima rešio zaključavanjem sebe u njihov wc dobiti šansu da zablista, sve glumeći onako kako bi ga Adam Sendler učio. Ah, da, to je heroj ultradobrog™ Hangovera, sad mi je jasno. Jbt, kenja mi se.......(flush).Eh, sada kad sam to obavio, moram da izrazim nevericu da se kreće sa novom bolničkom serijom, od strane NBC-ja :blink: Serija se zove Trauma, a radi se o "ultranapetoj, brzoj seriji koja prati dešavanja u hitnoj pomoći..." Uf, ne vredi, opet mi se kenja.......(flush)

Link to comment

Riding through this world, all alone... God takes you soul, you're on your own... The crow flies straight, in a perfect line... On the devils back, until you die... Gotta look this life, in the eye...

Link to comment

Moze neka preporuka za seriju?Skorije sam gledao Lost, Heroje (odustao, stvarno su pretjerali), PB i sada Fringe koji mi je mozda i najbolji od ovih... pa ne bi bilo lose nesto iz tog zanra

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...