Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Mislim da je ovo najprikladniji topic za ovu vest... http://tvbythenumbers.com/2009/09/15/tv-ra...ieres-big/27165 Dakle, fenomenalni brojevi za 'the Jay Leno show' na premijeri. Malo je studio vece i namestaj razlicit, ali to je uglavnom isti onaj tonight show, koji je Jay vodio 18 godina. Naravno, ovo je premijera i veliki brojevi nisu bili upitni, ali ovo je ipak previse... sigurno je da ce brojevi pasti ali ako se zadrze na recimo, 8-9 miliona i neki 2.0/6 ratings, moze se lako dogoditi da serije nestanu (ne bukvalno, ali sigurno ce ih biti manje). Program kao 'the Jay Leno show' je daleko jeftiniji, hense - nosi vise love. Videcemo...

Link to comment

16 Sep 09 - NBC Universal Global Networks is set to launch the Sci Fi Channel in the Balkans for the first time after striking a carriage deal. The international channel arm of the Hollywood studio has inked a deal with digital pay-TV platform SBB to launch the channel in Serbia, Slovenia, Bosnia, Croatia and Montenegro. The channel will air series including Legend of the Seeker, Flash Gordon and reality show Destination Truth as well as a raft of blockbuster movies.

Link to comment

fin je ovo sajt sto je nbg4ever stavio...podseti me na - South park (7 oktobar)- Family Guy (27 septembar)- Lie to me (28 septembar)i da li je moguce da se Heroji jos uvek emituju :o (21 septembar)moram da se podsetim sta cu da gledam :wub: Da li neko cuo nesto o ovoj seriji Vampire Diaries/

Link to comment

vampirske dijareje... zvuchi obecavajuce :)ja odgledao par epizoda ove hbo vampirske serije, kakosezvashe. true blood. bolje je nego sto sam ochekivao, a ochekivao sam krsh. jer su mi vampiri isl uzasno dosadni, da ne kazem djetinjasti. a anna paquin je stravicno iritantna. ali ipak, serija nije toliko losha. super, sad nastavljaju house, fringe, its always sunny in philly...

Link to comment

a jel gledao neko ovaj novi hbo hung?malo je sirovina ovaj punisher, ali prva epizoda mi delovala zanimljivo.i mandingo, nemoj da me pitas za veroniku. stojim na 312 vec dva meseca. u medjuvremenu pratim kristinicu u herojima.

Link to comment

Hung skida 1 moj ortak... cekam da se zavrsi 1. sezona pa da gledam. Pih, zastala si bas kada se zahuktava... :P Samo sam te obavezao™ da napises review kad zavrsis sa serijom. Za shefa, i za ostale koje zanima, izasao je web rip pilota flash forward od 150 MB. Kvalitet kao kod onih poljskih ripova, mozda malo kvalitetniji. screenshot: 11a50b49130305.gif

Link to comment

a za taj FF, strpecemo se do 24-25 septembra da ga odgledamo kako treba :)eh Kristinica u Herojima... znao sam da je postojao razlog zasto i dalje gledam Heroje

Link to comment
a jel gledao neko ovaj novi hbo hung?
Gledam ja. Ne znam sta da ti kazem. Ima i dobrih i katastrofalno losih epizoda. Nema neki poseban zaplet, samo prate njegov zivot koji je otisao u totalni out i kako uz pomoc svog neocekivanog pimpa ulazi u taj svet. Kako to uskladjuje sa svojim stalnim poslom, bivsom zenom i decom. Zanimljivo u smislu sto je koliko toliko orginalno, pa ipak gledam.
Link to comment
a za taj FF, strpecemo se do 24-25 septembra da ga odgledamo kako treba :)eh Kristinica u Herojima... znao sam da je postojao razlog zasto i dalje gledam Heroje
E moj beholderu... kad su ti zadnji put gledao Heroje?
Link to comment

Ja prosle godine odustao od Heroja tamo negde oko 10 epizode. Silno su me smarali.Pre mesec dana krenuo da gledam ponovo i releativno brzo prosao preko ostatka sezone. Ni sam nisam siguran da li iz razloga sto sam gledao onako odjednom, a ne iz nedelje u nedelju ili zbog toga sto se popravio kvalitet. Mozda i jedno i drugo. Desava se dosta toga, dosta se stvari razjasnjava. Mada najveci smor je obilnost karaktera, pa po pravilu neki od likova propusti i celu epizodu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...