Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

zainteresovana sam onda :) 

 

gomora film i dan danas mi ostavlja tezinu na betonske blokove kako je dobro vizuelno odradjeno.

urezano mi u podsvesti. 

 

merci :) 

Link to comment

anyway....vec sam spominjala novu seriju "kingdom", radnja se desava u venice (deo LA...gde je venice beach) o caletu koji drzi lokalnu tereatnu, ima dva sina i prijatelja koji je tek izasao iz zatvora. svi su vezani za MMA borbe....deluje prilicno niskobudzetno uradjena verovatno da bi dala reality ili poludoc stil. bez obzira, prilicno progresivno ulazi pod kozu a bogami uvek imam osecaj i da epizoda traje sat vremena. 

odatle imam i novog ljubimca, zove se matt lauria....prvo sam mislila da je bivsi rvac (zbog usiju i gradje) i bas sam onako bila zadovoljna kako ima dobrog profesora glume...da bih ga tek juce izguglala i ukapirala da je on glumac bez onog rvac ili MMA u proslosti. odlican je ! kakve divne scene ima bez teksta i fenomenalno ih prenosi na nas...potpuno diskretno i iskreno. uloga mu zivota ovo ...do sada.

 

i ima sjajne jebulje ali to je manje bitno :)

Edited by mustang
Link to comment

oke, to zvuci oke :)

odista se ne bakći s fargom koji jedino instrumentalan spram prikazivanja bili bobove kuloće (jedino gori po tom pitanju je tru detektiv a konto iber mekonahija)

Link to comment

Istina za Fargo je negde između ovih utisaka. Dosta obećava pretencioznošću, ali ono što isporuči je meni bilo sasvim dovoljno da zaključim da je serija dobra i da je vredi pogledati.

 

Jel neko gledao White Collar? Vredi li?

Link to comment

odgledo juce prvu kostadina, i jebemu, meni to nije lose, makar ne kolko sam ocekivao.

na stranu svi ocigledni nedostaci, ali nekako mi se cini da je dosta uspesno stripovska dinamika prenesena na male ekrane naseg tv prijemnika, sto je bas retkost pri ekranizaciji stripova.

Link to comment

pa nismo sem eksa imali prilike nigde ni da ih citamo u nase vreme

 

ja sam najvoleo dilana, martija i mister noa, za kog sam tek posle saznao da je pravljen skroz po uzoru na korta, sto je autor i sam govorio.

Edited by ToniAdams
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...