Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Americka verzija je skrnavljenje svedsko-danske serije. Tanka, plitka, likovi pojednostavljeni, motivi cesto nejasni, socijalni kontekst razvodnjen, tugica.

 

@Toni

Ohohoho, toliko se nadam da si u krivu sto se PD tice. "Know what you are going to doooo." vrlo obecava :D Evo me na sestoj od osam i i dalje sam veoma zadovoljna.

Link to comment

Hvala svima koji su preporučili Rake na ovoj temi. Odlična serija, posebno prve dve sezone. U trećoj su malo iskočili iz koloseka, mada je ostalo vrlo gledljivo i dobro. Mislim na originalnu verziju naravno, US nisam probao, nek napiše neko utiske ko je gledao.

Link to comment

Americka verzija je skrnavljenje svedsko-danske serije. Tanka, plitka, likovi pojednostavljeni, motivi cesto nejasni, socijalni kontekst razvodnjen, tugica.

 

@Toni

Ohohoho, toliko se nadam da si u krivu sto se PD tice. "Know what you are going to doooo." vrlo obecava :D Evo me na sestoj od osam i i dalje sam veoma zadovoljna.

naravno da nisam u krivu.

odgledaj, pa cu ti je secirati uzduz i popreko.

Link to comment

e da, ako oces nesto zaista kvalitetno, sa sve pricom koja te vozi, i likovima koji imaju i odradjuju svoje uloge, a vrlo zanrovski, obavezno odgledaj karneval, ako vec nisi.

Link to comment

Recite bar čoveku da su Carnival dušmani ukinuli još u drugoj sezoni, da se ne nada bezveze.

 

Da je sreće, isto bi se desilo i sa izvesnom serijom o preživelima posle pada aviona na tropsko ostrvo, i dan danas bi je fanovi slavili kao genijalnu & neprevaziđenu & prerano utuljenu. Suckers.

Link to comment

Jeste, i meni je bilo žao Karnevala skoro koliko i Dedvuda. Ali nekom nije dosta da gleda samo sezonu i po kvaliteta, plus još 0.5 zbrzanog isforsiranog nazovi-raspleta, ne treba ih na prevaru navlačiti.

Link to comment

bas sam mislila da ce peni da ti se svidi, toni. izvini :(

 

moram da vidim sta se desilo sa onom serijom koju sam pocela da gledam, the intruders, potpuno sam zaboravila na nju.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...