Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Počeo sam the knick.

 

Za sada ok. Sjajan ambijent samog početka 20og veka. Radnja se vrti oko bolnice i Klajva Ovena koji je glavni lik. Odgledao sam tek dve epizode ali kontam da će da bude samo bolje, za sada je sasvim dobro. Totalno istripovana ambijentalna muzika, nisam siguran da li smeta, za sada mi samo ne ide uz priču tj vreme u kojoj se ista odvija, onda mi na momente savršeno leže. Serija inače izgleda kao da je rađena pre 30, 40 godina.

 

Radi je Stiven Soderberg.

Link to comment

Sorry glas za mancicku juce.

Pre nego prihvatim izvinjenje, idem da vidim šta si mi rekla. :D

 

p.s. ne znam da li je sladak, ali mi je uvek bio faca.

 

p.s.s izgleda da ti je post obrisan, ja svakako nisam mislio ništa loše, samo mi se stomak okrenuo od one čestitke.

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

Meni je jedina zamerka na Knicka to što nenormalnu količinu vremena posvećuju rasnom pitanju, ispada da je Dr Edwards glavni lik a ne Thackery - guraju ga pod spotlight na silu iako je prilično nerazrađen lik, bukvalno ništa nam ne kažu o njemu nego da je u pitanju jedan sjajan bajan crni doktor u beloj bolnici i svi ga, eto, mrze. Posle riot epizode najzad malo skidaju tu stranu priče sa dnevnog reda i fokusiraju se na zavisnost, ali do tada je jedno 70% vremena bilo posvećeno rasizmu i posledicama, over and over again. Jebem ti white man's guilt...

Link to comment

pocela how to get away with murder, nastavicu, ali ono sto me je posebno obradovalo je iamx u soundtrack :)

To je Shonda "grejsanatomi i skandal"?
Link to comment

Ne znam da li je već pominjana The Affair. Ide nedeljom na Showtime-u, večeras će biti druga epizoda izgleda se tek večeras zvanično prikazuje prva epizoda. Izgleda prilično obećavajuće + u prvoj epizodi ima mali Wire reunion - Dominic West i John Doman (sgt. Rawls)

 

Showtime's 'The Affair' is 'True Detective' Minus the Pretentious Grandstanding

Edited by AnaDilajt
Link to comment

Pokušao sam da gledam Borgen (što bi trebalo da bude kao danska verzija zapadnog krila, a zapadno krilo sam voleo , uprkos pompeznosti)... i ne znam, posle tri epizode ono je toliko dosadno da to čovek ne mož da izdrži...Možda ja nisam dovoljno sofisticiran da razumem te skandinavce, šta li je ...

Kontam da probam Downton Abbey, to sam skroz preskočio kad je počelo... jel neko gleda? jel čemu?

Link to comment

Ne znam da li je već pominjana The Affair. Ide nedeljom na Showtime-u, večeras će biti druga epizoda izgleda se tek večeras zvanično prikazuje prva epizoda. Izgleda prilično obećavajuće + u prvoj epizodi ima mali Wire reunion - Dominic West i John Doman (sgt. Rawls)

 

Showtime's 'The Affair' is 'True Detective' Minus the Pretentious Grandstanding

 

Čuo sam preporuku, probaću i hvala na podsećanju.

 

Mada nije mi jasno gde nalazite ovakve članke i zašto su vam uopšte relevantni. Affair je True Detective "minus pretentious grandstanding" - er piše i minus zločini, drugi žanr, drugi seting i zašto se uopšte porede? Obe su skupe serije na prime kanalima pa ćemo uporedno da ih analiziramo? Ne razumem.

Link to comment

Odgledala prve dve epizode Gracepoint (Broadchurch za siromašne) i nije mi ni tu ni tamo, probaću još koju. 

 

Pokušala da gledam Blacklist i odustala posle desetog minuta. Da istrajavam ili da se bavim pametnijim stvarima (čeka me The Honourable Woman)?

Link to comment

Odgledala prve dve epizode Gracepoint (Broadchurch za siromašne) i nije mi ni tu ni tamo, probaću još koju. 

 

Pokušala da gledam Blacklist i odustala posle desetog minuta. Da istrajavam ili da se bavim pametnijim stvarima (čeka me The Honourable Woman)?

Ako te ona ceka bolje je to, ovo je samo razbribrigatm 

Link to comment

ma za nju znam da ne mož da omaši, nego ima je malo, a ja sam alava. pa pokušavam da popunim rupe u sadržaju. al na prvih 10 min sam popizdela na bleklist i ugasila i pustila veru. za razbibrigu gledam bones i greys anatomy, pa mi u te svrhe nije neophodna. osim ako se ne naredi drugačije :D 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...