Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

I agree...

 

A ja bih rekla da bi uz flash mogli i arrow-veceras je premijera druge sezone,  da je dodate jer ima nas koji prate seriju a i glumca -stephen amell (imam ga na fb..ne znam kad covek spava: stalno kaci snimke i fotke sa snimanja, organizuje Q&A za fb prijatelje, organizuje aukcije za bolesnu decu, prodaje vino, majice fuck cancer koje ide u fondaciju njegove majke koja je prezivela rak, pa zena, pa cerkica, pa razni comicons!!! eno ga mrsav nema gram fat..koza mu ko u fudbalera), ali stephen amell je cista retkost kako ipak moze da postoji saradnja izmedju holivuda i svoje duse :)  da je takvih ljudi vise....odlican uzor i inspirise me da budem bolji covek.

Link to comment

pocela je nova serija Kingdom - radnja se desava u LA, Venice kraj o ocu koju trenira svog sina za MMA borbe. naravno komsiluk je malo diskutabilan kao i porodicni odnosi. 

 

@sludge...malo sam razocarana sa hardijevom minutazom a i izborom svog karaktera - ponavlja betmena sa govorom a mimika mu je potpuno suprotna od toga. kao da nije znao gde ce. al..ajd videcemo dalje kako ce biti. i uzasno mi se svidelo scena kada kilijan pali ono sto pali :) i hod tetke kao i kostimografija kada se vraca iz stete ;)

Edited by mustang
Link to comment

pocela je nova serija Kingdom - radnja se desava u LA, Venice kraj o ocu koju trenira svog sina za MMA borbe. naravno komsiluk je malo diskutabilan kao i porodicni odnosi. 

 

@sludge...malo sam razocarana sa hardijevom minutazom a i izborom svog karaktera - ponavlja betmena sa govorom a mimika mu je potpuno suprotna od toga. kao da nije znao gde ce. al..ajd videcemo dalje kako ce biti. i uzasno mi se svidelo scena kada kilijan pali ono sto pali :) i hod tetke kao i kostimografija kada se vraca iz stete ;)

 

 

Mala minutaza, da, ali meni bio kul. Lud je jbg, one oci cuda cine. 

Link to comment

pogledala sam prvu epizodu australijske serije the code. čini mi se da će valjati. ja ću sigurno nastaviti da gledam. imam još dve epizode u špajzu.

http://www.imdb.com/title/tt3914672/?ref_=fn_al_tt_1

 

sinoć sam se prevarila i počela da gledam Stalker. http://www.imdb.com/title/tt3560094/?ref_=nv_sr_1

batalila sam posle pet minuta. čak ni ja to nisam mogla da gledam. golo govno.

Link to comment

pogledala sam prvu epizodu australijske serije the code. čini mi se da će valjati. ja ću sigurno nastaviti da gledam. imam još dve epizode u špajzu.

http://www.imdb.com/title/tt3914672/?ref_=fn_al_tt_1

 

sinoć sam se prevarila i počela da gledam Stalker. http://www.imdb.com/title/tt3560094/?ref_=nv_sr_1

batalila sam posle pet minuta. čak ni ja to nisam mogla da gledam. golo govno.

 

Дај неку реч о Аустрлацима™, нема ништа на ИМДБ-у. А Стокера сви пљују и кажу да је ужас.

 

Јебем ме радознала.

Link to comment

različito od svega što se trenutno gleda. na momente po malo asocira na skandinavce. ali ovde imamo pored političata, novinara, policije, hakere i aboridžine, nepregledna prostranstva, paralelne priče. gluma solidna, a fotografija odlična. tu i tamo na ekranu iskaču tekstovi i slike kao kod šerloka. probaj, mislim da se nećeš pokajati.

Link to comment

Nadam se da ce neko uskoro da pogleda prvu epizodu Scorpiona :D

Gledao ja. Prva epizoda je i dosta dobra, za razliku od narednih. Jeftino, dosadno, naivno... (slobodno nastavite niz)

 

Jedina dobra stvar je konobarica, koja je inače očajan lik u seriji, ali je makar lijepa :)

Link to comment

oooooo naboo sam seriju Sirens /US verziju, naravno da postoji i UK al ne mogu da je nadjem po trafikama/

 

Vrlo vrlo osvežavajuće. Nadam se da će da bude i druge sezone.

Link to comment

Gledao ja. Prva epizoda je i dosta dobra, za razliku od narednih. Jeftino, dosadno, naivno... (slobodno nastavite niz)

 

Jedina dobra stvar je konobarica, koja je inače očajan lik u seriji, ali je makar lijepa :)

Serija je dno dna. Gledao sam svasta ali ovoliko sranje jos nisam odgledao.

Link to comment

Neckao se dugo za Vikings, poceo prosle subote i danas zavrsavam. Serija razbija...svaki slobodan minut sam proveo gledajuci seriju. Fever Ray kao pocetna spica fenomenalno, nijednom nisam premotao...Lagertha fenomenlna...pa Floki, lik je idealan za neku buducu inkarnaciju Jokera i i i...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...