Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Odgledao 5 epizoda Blacklist za vikend...Nije lose bar meni.Samo sto imam utisak da Spajder moze bolje a da ga uvek povuku u neku zajebanciju i duhovitost....

Link to comment

U zadnjem Gothamu bad guy of the week je neki lik koji kaci ljude na balone i pusta ih da odlete u stratosferu. Kako ga dobri Gordon nalazi? Kapira da te balone i opremu za iste mora cuvati negde, u nekoj napustenoj zgradi ili nesto slicno, i paf! Seti se da mu je ranije tog dana neko spomenuo da se neko levo prihvatiliste preselilo u nove prostorije, odlazi na staru adresu, i dok u kolima na ulici razmislja o sledecem potezu... cekaj, sta je ono tamo sto se vidi kroz onu ogradu? Balon! A negativac odmah pored njega!

 

500x1000px-LL-cb96cee2_cm-28465-0508c462

Link to comment

Što ste takvi hejteri, ljudi, ne zaboravite da je to prequel 1 Šišmišočoveka. To je ekranizacija spektakularno ludicrous stripova, šta očekujete? Logiku i smisao i nolanovski new-bat grittiness?

Link to comment

Što ste takvi hejteri

 

:o

 

Salu nastranu™, da gledas seriju znao bi da ove camp budalastine totalno odudaraju od tona serije koja u globalu zaista vise lici na Nolanove grimdark gluposti nego na Burtonovog Batmana, a o Adamu Westu da i ne pricamo...

Edited by Calavera
Link to comment

:o

 

Salu nastranu™, da gledas seriju znao bi da ove camp budalastine totalno odudaraju od tona serije koja u globalu zaista vise lici na Nolanove grimdark gluposti nego na Burtonovog Batmana, a o Adamu Westu da i ne pricamo...

 

Jest, postalo je poprilično negledljivo. Mešaju ozbiljnost i mračnost Gotama sa Džoel Šumaher "vickastošću" i "humorom". Nemaš pojma kuda serija ide, ako će Gordon celu sezonu-dve-tri da se jebava sa ovim negativcima i onda ih sve po'apsi, onda čemu pojava Betmena na kraju, ako neće da ih po'apsi, onda šta mi to gledamo, ljude-balone, nekoliko sezona? 

Malog Brusa bi trebalo skroz izbaciti jer ovako gledamo da se u njemu javlja želja da postane Betmen zbog Balun-mena i hevimetala, a i za to će da ga trenira Alfred jelte. I to tako 10 sezona jer Betmena treba očekivati za 10 godina.

Link to comment

Sladžo, počo i Fleš. Aj' otvaraj taj superherojski topić, nema više smisla.

 

 

I wow! Meni je ovo bilo super i kul, da nije nekih detaljcica i da nisu par stvari uradili prebrzo (no pun intended), rekao bih cak odlican pilot. 

 

Aj otvaram topic (kad budem imao vremena, veceras nadam se).

Edited by Sludge Factory
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...