Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Gleda li ko i dalje TBBT? Vredi li skidati nove epizode?

 

dok je sheldona uvek vredi

 

 

 

 

i da li su sklonili onu ogavnu Ejmifarafauler spodobu, od nje je serija pocela da se kruni.

 

meni ona sasvim ok (jedna od omiljenih) kao i svi ostali likovi osim naravno iritantnog leonarda

Link to comment

i da li su sklonili onu ogavnu Ejmifarafauler spodobu, od nje je serija pocela da se kruni.

+1

ne znam da li mi je odvratnija kao lik u seriji ili u stvarnom životu jer je inače užasni zadrti cionista, bigot, protivnik vakcinacije dece... 

Link to comment

opa! grozno, ja mislila ona kul kad sam je gledala u what not to wear. mene ipak najviše nervira lik hauardove keve, dokle više!?

ne znam šta ti je to what not to wear al ta epizoda jeste bila simpatična.

inače, ta Mayim iz svojih tradicionalnih verskih uverenja ne nosi pantalone u javnosti, ne otkriva laktove, ne nosi suknje dužine iznad kolena, ružna je...

Link to comment

ne znam šta ti je to what not to wear al ta epizoda jeste bila simpatična.

inače, ta Mayim iz svojih tradicionalnih verskih uverenja ne nosi pantalone u javnosti, ne otkriva laktove, ne nosi suknje dužine iznad kolena, ružna je...

 

Sad preteruješ. Ne radi ništa protivzakonito i može da živi kako hoće dok ne ugrožava nikog. A ružnoća je nou koment. Problem sa njom je kao da se malo umorila od Ejmi, u poslednjim epizodama prošle sezone je spontano ispadala iz uloge i odfrljavala. Sada je nije bilo mnogo pa ćemo videti za dalje.

 

A tazzo, kako može da te nervira Hauradova keva?! Pa ona je jedan od boljih likova. :lolol:

 

Možemo i TBBT da nastavimo na Sitkomima.

Link to comment

Sad preteruješ. Ne radi ništa protivzakonito i može da živi kako hoće dok ne ugrožava nikog. A ružnoća je nou koment. Problem sa njom je kao da se malo umorila od Ejmi, u poslednjim epizodama prošle sezone je spontano ispadala iz uloge i odfrljavala. Sada je nije bilo mnogo pa ćemo videti za dalje.

 

A tazzo, kako može da te nervira Hauradova keva?! Pa ona je jedan od boljih likova. :lolol:

 

Možemo i TBBT da nastavimo na Sitkomima.

ih, pa, ono za ružnoću je običan loš fazon. a nova TBBT sezona mi počela malo kilavo. previše brzo (10 minute in) se sve vratilo na potpunu normalu, kao da se kraj prošle sezone nije ni desio...

kay & peele zato počeli baš snažno.

na sitkome idem samo ako nastavimo sa sestroslatka tračevima o glumcima...

Link to comment

Kilian razbija, za ostalo nisam bas toliko egzaltiran, ali i to mije dovoljno pa sam odgledao prvu sezonu i gledacu i dalje, ok mi je. 

Edited by Sludge Factory
Link to comment

poceo je peaky blinders druga sezona.... soundtrack i dalje razbija. ma ..sve razbija :)

čekam da je završe pa natenane. šta se dešava sa grejs? jel su je izopštili iz serije?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...