Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Da sam ja neka vlast, ovaj McCabe bi morao pre svakog posta o serijama da šalje ljudima PM kojim ih obaveštava da je osvedočeni ljubitelj Losta, od prve do poslednje epizode. Pa ko hoće da mu poveri svoje dete vreme i živce, neka izvoli na sopstveni rizik.

Link to comment
 

Odlgedao prvu sezonu Luthera i doživeh je totalno "meh". Nema tu ništa specijalno loše, ali ispadne monstruozno forsirano i ubrzano posle vezivanja Sopranosa, The Wirea i Forbrydelsena. Mislim da su me ove tri serije osakatile, te da ću dok pogledam Forbrydelsen S03 pokušati sa Justified ili Six Feet Under. Hvala na smernicama.

 

Uh i uh... 

 

Da li neko prati Sons of Anarchy?

Uhvatio sam onomad na HRTu neku random epizodu i vrlo mi se dojmilo, a vidim se visoko kotira na imdbu. Da kupim™ prvi serijal? Vredi li zaista?

 

Prva i druga kidaju, posle sve mrsavije i mrsavije, sire pricu i siluju zaplet, ali i dalje relativno gledljivo da se razumemo... Ja inace poceh predzadnju pre koji mesec, jos se kanim da je odgledam nekako do kraja. Ako se ne varam sad ide poslednja preko bare. 

Edited by ducca
Link to comment

a kad im gledanost opadne i priču zakukulje i dok smišljaju kako da je raspletu a da ne bude još veća budalaština, dovedu venus

 

 

u jučerašnjoj epizodi je imao još veće sise i frenč manikir

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...