Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Kad spominjete Gotam. Rastura li makar Ben Mekenzi?

 

Da je srece da ima sta da rastura, ali i dalje mislim da je dobar izbor za tu ulogu.

 

Slazem se sa Calaverom, s tim sto cu ja svakako da gledam i dalje, prosto moram, ali realno™ Arrow je za ovo Oscar material. 

Link to comment

Odlgedao prvu sezonu Luthera i doživeh je totalno "meh". Nema tu ništa specijalno loše, ali ispadne monstruozno forsirano i ubrzano posle vezivanja Sopranosa, The Wirea i Forbrydelsena. Mislim da su me ove tri serije osakatile, te da ću dok pogledam Forbrydelsen S03 pokušati sa Justified ili Six Feet Under. Hvala na smernicama.

Link to comment

počo kesl

uf , mene prva epizoda nesto razocarala, a bas volim seriju. malo su se istrosili s idejama...

 

počela da gledam Forever. superiška zabavno. nešto kao Šerlok, castle i hajlender mixed together. i još Ioan G. :wub:

forever.jpg

 

Outlander gotov,  do aprila :(

Link to comment

Da li neko prati Sons of Anarchy?

 

Uhvatio sam onomad na HRTu neku random epizodu i vrlo mi se dojmilo, a vidim se visoko kotira na imdbu. Da kupim™ prvi serijal? Vredi li zaista?

Link to comment

samo da se zahvalim svima koji su preporucili 'rake' :thumbsup:

 

tri sezone za manje od deset dana, a gledao bih jos tri :)

 

rejk je ludilo. ostala mi jos treca. odlazem zadovoljstvo. 

zao mi je sto je ne gledam s dobrim prevodom, nego na australijskom. osam posto ne razumem. jbga. 

Link to comment

pogledao leftoverse. uopšte nije toliko katastrofalno koliko se pljuje.

 

režija je loša, kamera iritira, muzika naročito...

 

odlična je postapokaliptična verskofanatična atmosfera što smatram velikim postignućem. totalne devedesete sa sve miljom vujanovic, dejvidom korešom i onim japancima.

Link to comment

pogledao leftoverse. uopšte nije toliko katastrofalno koliko se pljuje.

 

režija je loša, kamera iritira, muzika naročito...

 

odlična je postapokaliptična verskofanatična atmosfera što smatram velikim postignućem. totalne devedesete sa sve miljom vujanovic, dejvidom korešom i onim japancima.

 

Meni su Leftovers bili super u svakom pogledu. Ne mislim da je katastrofalno, samo mislim da ne nudi ništa posebno za publiku, jer se ništa ne dešava u seriji. A mislim da je režija dobra. I mislim da ću da ih gledam ponovo uskoro.

Link to comment

da dodam još... psihologija je kod nekih likova spektakularna. pripovedanje takođe. 3. i 8. epizoda su vrhunac. 

 

imam ogroooooman problem sa tempom (što otvara problem sa muzikom). jako mi je sporo. obično mi to ne smeta ali izgleda da sam se pretvorio u jednog od tih gledalaca. 

 

al to za atmosferu moram ponovo :D

 

jel se sećaš ludila devedesetih? panike oko sekti? mnogo mi je dojaja sve ono, kad chief razgovara sa aftec agentom. da se smrzneš. zajebano je bre to dočarati. 

 

poseban bonus za alana aldu i dizajn špice.

 

u svaom slučaju, mislim da je serija emocionalno oplemenjujuća te bih je preporučio

Edited by McCabe
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...