Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

sinoć odgledao miki donovana 02/10 I 02/11 i mislim da su sjebali seriju, zbog drame i cike ću odgledati do kraja al mislim da će se neke stvari iz ove dve epizode teško mogu ispeglati

Link to comment

5d653dd13e4cebe4a4c4a10206eae730.jpg

Сигурно већ писао неко о овоме... Али, свеједно, морам да препоручим. Серија је брукица!

Истина, тек сам две епизоде одгледао и надам се да неће усрати на крају као Homeland. Верујем да неће, ипак је ово ВВС.

 

 

Tapatalk

Link to comment

Takodje me nervira sto su stigli da natrpaju sve zlikovce koje su mogli. The Riddler, Poison Ivy, Catwoman, Pingvin, a skoro niko od njih ne sluzi nicemu osim da se glupavo namigne publici u stilu "eee, znate onog zeznutog negativca iz filmova, e pa evo ga sad dok je potpuno nebitan". 

 

i-hjJh2gv-1050x10000.jpg

Edited by Calavera
Link to comment

 

Ne, Kate, neeee! Znam da je moralo, ali ipak...  :cry: 

 

 

Moram skinuti kapu Lievu Schreiberu. Poslednji kadar, taj pogled, to je to. I uopste, Jon Voight razbija i krade show, ali oko Raya se sve vrti i on nosi seriju, a da pri tom izgovara ukupno jednu ipo recenicu po epizodi. Plus i kao pojava, kad se onako nadvisi i ustremi, stvarno odaje utisak ozbiljne pretnje. Bravo, Liev!

Link to comment

Gotham 2 za nijansu bolji od Gothama 1

 

Ma nema sanse, korak unazad u odnosu na ionako traljav pocetak. Tesko je odluciti se za najgoru scenu, da li Gordonovo frapantno pustanje Barbare da protiv njegove volje javi novinarima za talas zlocina iako joj moze uzeti telefon iz ruke dok si reko keksla, pun parking ljudi koji ne vide zlikovca koji pet minuta mase pistoljom™ u autobusu pola metra od njih ili pak najgora verzija Alfreda ikad vidjena na platnu.

 

+ stvarno ne nameravam da gledam Batmanovo odrastanje koje ce ocigledno biti stavljeno na displej, origin stories su verovatno nesto najsmornije sto moze da se radi sa superherojima.

 

Dacu im jos 1 priliku ako me ne bude mrzelo, ali mislim da od ovoga nema nista.

Link to comment

 

Ne, Kate, neeee! Znam da je moralo, ali ipak...  :cry: 

 

 

Moram skinuti kapu Lievu Schreiberu. Poslednji kadar, taj pogled, to je to. I uopste, Jon Voight razbija i krade show, ali oko Raya se sve vrti i on nosi seriju, a da pri tom izgovara ukupno jednu ipo recenicu po epizodi. Plus i kao pojava, kad se onako nadvisi i ustremi, stvarno odaje utisak ozbiljne pretnje. Bravo, Liev!

 

jedini koji može da pridje Džeku Baueru i maršalu Rajlanu po zajebanosti! :Hail:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...