Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

A Leftovers i Hell on Wheels? Pogotovo ova druga me zanima jer je western. Mada sumnjam da mi se nece svidjeti zbog zanra kakva god da je.

 

Leftovers su ultra hipsterski i moderni i ne dešava se ništa, baš ništa, osim što ljudi pate. Nema prave drame, nema katarze, nema neke priče niti puta koji prođu likovi i jako je pretenciozno. Meni se mnogo svidela, ali kad bih morao za javnost da se izrazim, rekao bih da je sranje.

 

Hell on Wheels je Ajant preporučio kao dobru zabavu, ja skinuo i još čeka na red. Sad moraš i to da javljaš kako je.

Link to comment

Ali scena kad Džulijan uđe u Lehijevu prikolicu,i zatekne ga obučenog kao žena  :lolol: ....Kako ranije nisam krenuo sa gledanjem ,tek sam na drugoj sezoni

 

Usput,da li postoji još neka serija ala Forbrydelsen i Broen ?

Edited by Jabba
Link to comment

Leftovers su ultra hipsterski i moderni i ne dešava se ništa, baš ništa, osim što ljudi pate. Nema prave drame, nema katarze, nema neke priče niti puta koji prođu likovi i jako je pretenciozno.

znači smeće, jedva sam se dogegao do 3. epizode

 

sad moram da pronađem nešto drugo. vidim justified se solidno kotira ovde.

Link to comment

Odličan je Justified ,meni lično se svidela i prva sezona sa nevezanim epizodama :D .... Čekam 6 sezonu,pa ću obnoviti gradivo 

 

Pogledao sam i The Wire,Engrenages,Braquo,The Shield, Luther  pa mi je ponestalo kvalitetnih krimi serija 

Link to comment

:(

 

neumoljiv sam. wire sam počinjao tri puta, i sva tri puta nisam izdržao duže od 15ak minuta.

 

koliko traje taj početak?

 

par epizoda, ne sjecam se tacno.

 

ali druga sezona je jebena poezija u prozi! u slici.

znaci vrh vrhova.

 

sto se wirea tice, ne cujem te, ulazim u tunel!

 

Odličan je Justified ,meni lično se svidela i prva sezona sa nevezanim epizodama :D .... Čekam 6 sezonu,pa ću obnoviti gradivo 

 

Pogledao sam i The Wire,Engrenages,Braquo,The Shield, Luther  pa mi je ponestalo kvalitetnih krimi serija

pokusaj forbrydelsen

Edited by morgana
Link to comment

:(

 

neumoljiv sam. wire sam počinjao tri puta, i sva tri puta nisam izdržao duže od 15ak minuta.

 

koliko traje taj početak?

 

 

Nisi gledao ni Zicu ni Djastifaj!? Auuu brate izadji iz te magle. Meni su te dvije u top 3 serija koje sam gledao.

Edited by MiddleClass
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...