Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Uh, meni Orange is the New Black bilo dosadno. Ne nepodnošljivo dosadno, ali prekinula sam negde pred kraj prve sezone.

shameless, zahvalices mi se kasnije.

Link to comment

nemoj da ih slusas, za klasu losija serija. odnosno, mozes i to, ali odgledaj prvo ovo.

 

sad vidim da ni justified nisi geldala?! to obavezno, samo moras da prekuras uvodnis 5-6 epizoda, posle je fenomenalno, isto dosta bolje od boardwalka.

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment

nemoj da ih slusas, za klasu losija serija. odnosno, mozes i to, ali odgledaj prvo ovo.

 

sad vidim da ni justified nisi geldala?! to obavezno, samo moras da prekuras uvodnis 5-6 epizoda, posle je fenomenalno, isto dosta bolje od boardwalka.

 

Justified gleda moj momak, ja se jednom ubacila tipa na pola druge sezone, iz dosade, i nije mi prekinulo dosadu. I Mp40 se kune u Justified, kaže da je to za nijansu bolje od Breaking Bad, što je blasfemija. Možda probam, ali sad više naginjem ka Shameless ili Boardwalk.

Edited by sailorman
Link to comment

Sa Justifiedom nista ne moze da se poredi, kakav more Breaking Bad  -_-

 

A sto se tice tih uvodnih 5-6 epizoda, opusti se i uzivaj, posle njih ce ostatak jos lepse da ti legne. 

Link to comment

Sa Justifiedom nista ne moze da se poredi, kakav more Breaking Bad  -_-

 

A sto se tice tih uvodnih 5-6 epizoda, opusti se i uzivaj, posle njih ce ostatak jos lepse da ti legne. 

+1

Link to comment

Justified i Wire su jedine dve serije koje su mi drzale paznju i zelju za gledanjem duze od jedne i po sezone. To verovatno vise govori o meni, ali da, Justified apsolutno jebe keve.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...