Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

 

Pogotovo, kada me sa svega petnaestak postova na forumu, namerno provociraš na osnovu onoga što sam napisao u uvodnom postu topica Sudske drame...

 

...

 

...I, molim te, štedi struju na jadnosti da nisi ni primetio moj topic Sudske drame i da treba da idem da se lečim zato što sam paranoičan...

 

Paranoja i lecenje su, verovatno, prejaki izrazi - proverbijalno spustanje lopte, sa druge strane...

 

U post count patkometriju se ne bih upustao. Teskog srca priznajem - veci ti je.  :thumbsup:

 

Toliko od mene na ovu temu.

Link to comment

Paranoja i lecenje su, verovatno, prejaki izrazi - proverbijalno spustanje lopte, sa druge strane...

 

U post count patkometriju se ne bih upustao. Teskog srca priznajem - veci ti je.  :thumbsup:

 

Toliko od mene na ovu temu.

Dobro si ovladao forumski žargonom reči patkometrija za čoveka koji ima desetak postova, tako da bih rekao da je potencijal tvog dizanja mnogo veći, ali tek kada potegneš bananu svog ranijeg nicka...

 

edit: I, lubo, sve je ovo ontopic. Pišemo zapravo o punom potencijalu Simona...

Edited by Ajant23
Link to comment

Meni se dojmila. Prva mi je za sad najlosija.

 

Nisam znao sta da gledam dok Boardwalk empire  ne ispuca poslednju sezonu pa probao ovo i prijatno se iznenadio.

Edited by katamaran
Link to comment

prve epizode novih sezona i premijere serija ovih dana

 

Nedelja:

Downton Abbey 

Good Wife, The

 

Ponedeljak:

Big Bang Theory, The

Gotham
Sleepy Hollow
Blacklist, The
Saving Hope

 

Utorak:

Person of Interest

Forever (2014)
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
Chicago Fire
NCIS
Awkward
Faking It (2014)

 

Sreda:

South Park

Middle, The
Modern Family
Goldbergs, The
Chicago PD
Law and Order: Special Victims Unit
Nashville (2012)

 

Četvrtak:

Bones

Greys Anatomy
Scandal (US)
Parenthood (2010)

 

Petak:

Blue Bloods

Hawaii Five-0 (2010)

 

Nedelja, 27. IX:

Revenge

Once Upon A Time
CSI: Crime Scene Investigation
Family Guy
Brooklyn Nine-Nine
Resurrection (US)
Simpsons, The

Link to comment

jedva cekam da pocne gotham :) ..to, reja i peaky fucking blinders (!) cu da pratim redovno...

 

a person of interest, agents of shield, arrow (btw, arrowa imam na fb stephen amell,  fantastican covek!)...to kad odmoram mozak. 

 

 

i jel ima vesti o bronu? a da, i moram da proverim justified ide li...

Link to comment

meni prespora i malo dosadnjikava

Meni se čini da je to napravljeno namerno, da bi imali vreme da razmišljamo dok gledamo, da možemo da se pitamo šta bismo radili mi u takvoj situaciji, kako bi se postavili. Ja to volim, a tek što su me kupili sa onom pretposlednjom epizodom koja je u stvari cela flashback. Jesam napomenuo da mi je Lost najbolja serija ever? ;)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...