Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

leftover je smece. rej donovan je ok.

 

sta novo valja?

 

happy valley, 6 epizoda, nadam se da ce biti nastavka

 

 

 

 

Ja se konačno nakanih da skinem Archera. Deluje zanimljivo  :)

 

dobar je, posebno kada imas 20-30 min slobodnog vremena i nemas pametnog posla. ja archera imam samo na mobilnom i gledam epizodu jednom u 2-3 meseca :)

Link to comment

leftovers su izvrsna serija koja definitivno nije za svačiji ukus

 

skinuo prvu sezonu grejslenda - svi u istoj kući, svi lepuškasti, svi opaki al istovremeno i intrigantno komplikovani... meh

 

blek đizs, prvih 6 epizoda - nako... bundoks je bila znatno kvalitetnija

Link to comment

leftovers su izvrsna serija koja definitivno nije za svačiji ukus

 

skinuo prvu sezonu grejslenda - svi u istoj kući, svi lepuškasti, svi opaki al istovremeno i intrigantno komplikovani... meh

 

blek đizs, prvih 6 epizoda - nako... bundoks je bila znatno kvalitetnija

 

Grejslend je najkvalitetniji od toga (jači dramski, mada manje šarmantan od White Collara), Leftovers je obično proseravanje isključivo snimano za one koji, što bi rekao Nortrop Fraj, samo struje kroz knjige na krilima ideologije...

Link to comment

leftovers su izvrsna serija koja definitivno nije za svačiji ukus

 

 

Po meni jedan od najsmelijih TV projekta u poslednje vreme. Odlicna stvar.

Edited by Eraserhead
Link to comment

pogledala sam dve epizode engleske mini serije chasing shadows. nije loše, a nijeni bog zna šta.

autor se nije naročito mučio da izmišlja osobine glavnog lika, već ga je napravio po oprobanom obrascu (draga detektivka iz nordijske serije, a nije lundica)

 

http://www.imdb.com/title/tt3585270/?ref_=nv_sr_1

 

dok pokušavam da nekako otklonim mučninu od kompulsivnog gledanja onog smeća sons of anarchy, gledam simpatičnu, gotovo dečju seriju our zoo.

 

http://www.imdb.com/title/tt3620824/?ref_=nv_sr_1

Link to comment

mami, tenks for cejsing sedouz. sad cu da je skinem. ti si mi otkrila nekoliko britanskih krimi, sto je moj omiljeni zanr. 

jes gledala line of duty?

gledala sam obe sezone.

ako nisi gledala, predlažem ti prey, a ni shetland nije loša.

Link to comment

Nedavno sam otkrio odličnu australijsku seriju "Rake", ne znam dal je neko ovde pominjao. Glavni lik je disfunkcionalni i moralno labavi advokat-krivičar, gluma i režija perfektni, povremeno je jako duhovito. U svakom slučaju kvalitetna i nepretenciozna televizija, za mene veliko iznenađenje s obzirom da nikad nisam gledao australijsku serijsku produkciju. Do sada emitovane tri sezone po 8 epizoda, Ameri navodno već emituju prvu sezonu svog USA rimejka.

Link to comment

Nedavno sam otkrio odličnu australijsku seriju "Rake", ne znam dal je neko ovde pominjao. Glavni lik je disfunkcionalni i moralno labavi advokat-krivičar, gluma i režija perfektni, povremeno je jako duhovito. U svakom slučaju kvalitetna i nepretenciozna televizija, za mene veliko iznenađenje s obzirom da nikad nisam gledao australijsku serijsku produkciju. Do sada emitovane tri sezone po 8 epizoda, Ameri navodno već emituju prvu sezonu svog USA rimejka.

Jel ima titlova?Secam se sad da je neko pominjao ali nisam nasao prevod

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...