Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Za filmove vec izlaze blu ray ripovi. Za serije 720p je max, mislim, ako govorimo o standardnoj 'skidanje dan posle premijere' varijanti. TV Boxsets (cele sezone) su nesto sasvim drugo.
1) pusti filmove, to je nešto drugo2) vidiš da ne govorim o standardnoj "dan posle emitovanja" varijanti, već o tome da najzad izbacuju Blu-ray sezone zajedno sa DVD sezonama, pa se lepo može uzeti za kolekciju 1080p serija umesto 352p DVD ripa :P3) Izbaciše/ubrzaše i Lost, i Battlestar, i Dollhouse i još nekoliko serija, komplet Blu-ray-evi, i naravno odmah ripovi sa njih, što je meni super stvar. Arvira™ me samo postojanje dvd-ova i dvd ripova na ovoj release sceni (ne govorim o regularnoj prodaji, već ovim grupama za skidanje), ne kapiram im poentu uz tehnologiju emitovanja u HD-u, što potom svi dobavljaju. BD rip je već druga stvar.
Link to comment

jesmo pominjali studio 60, ne secam se?e pa ovako, ko je voleo alana sorkina i west wing, ne sme da propusti. nazalost, samo jedna sezona (22 ep) ali svaka vredi zlata.dvodelna "nevada story" kao da su je braca koen pisala i rezirala, ne samo zbog epizode dzona gudmena. mada mi po drugom gledanju pala na pamet i cuvena lovacka iz sopranosa.a tu je i amanda peet.amanda_peet.jpg(kad aleksija svrati, samo da se zna da je deni trip moj)

Link to comment

Star Trek Voyager. Reprizira se na prvom programu HRT-a. Pocinje u 01:00. Podseca me na neke prijatne trenutke, a dopada mi se jer je kao pozorisna predstava. Imam osecaj da su probali scenu pre snimanja.

Link to comment

Gleda li još neko True Blood? Opasno sam se navukao, ali sam se zajebao što nisam čekao kraj. Mislim da prvi put u životu gledam jednu epizodu neke serije nedeljno. Prilično je teško. Da ispratim trend topika i pomenem žene, nisam pedofil, ali ridjokosa, dugokosa, konjasta, histerična tinejdžerka. :wub:

Link to comment

ima dole true blood topik, pa se pridruzi, da nas bude sto vise.ja najvolim taru, to sam sto puta ponovila. a danas citam da su se suki i bil verili i u pravom zivotu. eh.(posle prve dve epizode druge sezone, duboko sam udahnula, sela i odlucila da cekam da se sve zavrsi. ne mogu ovako na parce.)

Link to comment
ima dole true blood topik, pa se pridruzi, da nas bude sto vise.ja najvolim taru, to sam sto puta ponovila. a danas citam da su se suki i bil verili i u pravom zivotu. eh.(posle prve dve epizode druge sezone, duboko sam udahnula, sela i odlucila da cekam da se sve zavrsi. ne mogu ovako na parce.)
pa s obzirom na njihove scene, ne čudi me :)
Link to comment

e pa nije.oni su krenuli da se zabavljaju pre nego sto je snimanje serije uopste i pocelo. al nisu hteli nikome da kazu, da ne bi kao ispalo glupo.o jebote, navukoh se na onaj wonderwall, sve traceve znam.

Link to comment

Glede blue ray i hd rip priče. Blue Ray se ripuje kojim kodekom, divx-om?Dugo ne gledam ništa na kompu, sve preko kućnog bioskopa, pa mi matroške i ta sranja ne piju vodu™.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...