Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

 

I posle toga više nema komedija ili laganica koje su mi ostale da gledam. Možda neka skeč komedija tu možda ima nešto da valja a da nisam gledao. 

 

Probaj, ukoliko vec nisi, nove FX-ove  komedije

You're the worst i Married.

Link to comment

upravo se skida Trailer Park Boys

 

Jao, blago tebi. Jedna od najdražih serija, a videćeš i koliko je uticaja imala na Filadelfiju. Imaju i filmove, a upravo je počela i osma sezona, posle sedam godina pauze. Evo, čim pomislim na seriju, odmah čujem onu špicu i save se raznežim. Neviđeni su kraljevi, svi od reda, prosto ne znaš ko je veći car.

 

Mada, moram da priznam da još nisam odgledao prvu epizodu osme sezone jer strepim, ali sigurno ću vrlo uskoro.

 

Uživaj i javljaj utiske.

Link to comment

Archer je pišanje! A Lrd, što se tiče TP boysa, probao sam odavno to da gledam, još dok sam išao u srednju neki car mi je to dao, ali nisam tad skapirao. Zato sada uživam! Jako dobro i tačno se vidi koliko je uticajna.

 

boshoku - preporuke za silicon valley. 

Link to comment

Prešao sam pola Kolchaka. To je, što kažu, iskonska serija. Začetnik svega natprirodnog ikad serijalnog. Potpuno je besmisleno kad gledaš nešto od pre 40 godina što je postavilo gomilu standarda. Nekako mi se čini da je ovo i Twilight Zone potpuno odredilo pravac svim natprirodnim serijama do sada, izuzev Twin Peaksa, koji je zasebna linija.

 

Da ne pominjem da je i 40 godina kasnije Kolchak super, a pride je epoha nekako...ma neverovatna.

Link to comment

imam goste, pokazujem prijateljima mesta na koja volim da idem...anyway, u istom centru (mada je potpuno otvoren, bez krova, kao neko selo) dva agenta shilda  su bila danas sa svojim porodicama, svako na svojoj strani.. 

al dzaba, prijatelji ne gledaju tu seriju. 

Link to comment

Dva pomalo glupa pitanja...

 

Serije koje su se emitovale kod nas - Francuska "Ostrvo ljubavi" (nije ono Sous le soleil) i neka pod nazivom "Virtuelna stvarnost" (navodno, na foru Matrixa ili tako nesto).

Obe su prikazivane pre 5-10g valjda. Nije za mene, za druga je (ne, ozbiljno :D )

Dakle, originalni nazivi su...

Edited by nbg4ever
Link to comment

Leftoversi su u finalu sezone jebali jedno 3-4 puta bez vađenja.

 

Okej, kome se nije svidelo do sada finale će biti najgora epizoda. Kome se sviđalo do sada, finale će biti :Hail:

 

Nota bene: Trebalo bi da razmislim zašto mi toliko prija gledanje 10 sati suštinske sjebanosti ljudi zbog pitanja na koje ne mogu da utiču i ne mogu da promene, pogotovo kad je sve upakovano ultra moderno.

 

Mislim da ću sve da skinem i da čuvam za novo gledanje kad dođe vreme.

Link to comment

VR.5

 

A Ostrva ljubavi i slično nikad nisam gledao. U to vreme samo Gušterov osmeh od ostrvskih. :)

Tnx. Aj jos ovo Ostrvo... Nadjoh nekoliko slicnih postova na drugim forumima, ali nisam primetio da je neko i dao tacan naziv.

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Link to comment

Kreno sam da gledam sinoc party down, I super mi je.al onda me podseti drugar na TPB, da ima nova sezona, pa sam se podsetio malo starih.koliko je to dobra serija.spetakl!

Link to comment

Leftovers je najdosadnija serija ove godine. Srećom došla je do kraja koji još nisam odgledala. Nadam se da neće dobiti drugu sezonu.

 

edit: nažalost, biće druge sezone

Edited by Arkadija
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...