Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

sta novo valja?

 

The Knick. Za sada. Nocas ide nova epizoda (cetvrta). 

 

Manhattan je gledljiv, otprilike kao Turn i Halt and Catch Fire, ima mana i nije earth-shattering, ali je gledljivo. Sasvim fino covek moze da se opusti iz nedelje u nedelju uz ta tri, narocito ako ga zanimaju teme i epohe u navedenim serijama.  

Link to comment

Nisam gledao taj Hand of God, ali kada u jednom postu forumaš popljuje Sorderberga da bi hvalio novi izmetak ultrahypovanog Marca Forstera, meni pomalo pozli, tako da je u tom pogledu tvoj post bio uspešan, kao preporuka nove serije nije, barem meni...

Link to comment

ccc, samo bi se svađao

 

inače, seks laži i videotrake, su jedan od bljutavijih filmova koje gledah (2x: prvo kao klinac, posle da ne pomislim kako sam bio glup kao klinac - nisam bio)

Link to comment

Ja bih da se zahvalim ovoj temi, za većinu serija sam ovde našao preporuke, a mislim da sam prezupčio, da sam došao do kraja. Odgledao i Black Jesus, upravo se skida Trailer Park Boys i posle toga više nema komedija ili laganica koje su mi ostale da gledam. Možda neka skeč komedija tu možda ima nešto da valja a da nisam gledao. 

 

Kad se samo setim da nije tako davno bilo da ovaj podforum nije bilo lako ni zamisliti. Ja sam ga par puta predložio na filmu i odgovor je bio da je dovoljan film podforum za pisanje o serijama. A vidi ovo sada. To je nama naša borba dala! 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...