Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Samo da dodam da Ray Donovan sasvim fino može da se gleda. Nije da je nekakva najnajserija, ali skroz OK.

 

Jedino ne mogu da svarim ćerku, ružna je kao kombinacija Olive i Popaja, neverovatno koliko odvratno stvorenje. Britanska krv.

Link to comment

Gleda li ko i dalje Leftovers? Užasno me nervira i ne znam što je gledam osim zato što se (supružničkim putem) nađe na flešu ponedeljkom. Moraću da odgledam Raya Donovana iz šteka da se vratim na pređašnje stanje. Meni je kul što su ružnjikavi, za promenu.

Link to comment

Na CBS drami ide one west Waikiki :)

 

 

Nadam se da je neko snmao jer ovo nije bilo nigde da se skine sa iole gledljivim kvalitetom.

Edited by katamaran
Link to comment

zna li iko sta se dogadja sa serijom The Knick? 

ni na Cinamaxu ni na trafici nema 4te epizode

 

 

Nije isla epizoda u petak, pauza. Trebalo bi ovog petka da ide cetvrta epizoda.

Link to comment

Počeo sam i ja Leftovers. Prilično je problematično i prazno, ali je meni super leglo. Ne da bih je preporučio bilo kome, ali mi baš prija.

Uvodna špica je fenomenalna.

Tako i ovaj moj kaže, "prija mi poput neke dobre ambijentalne muzike" (???). Meni je mučno nekako - i atmosfera u seriji i iskustvo gledanja. Ali kopka me još uvek..

 

.. i svaki put se pitam zašto?

Link to comment

Tako i ovaj moj kaže, "prija mi poput neke dobre ambijentalne muzike" (???). Meni je mučno nekako - i atmosfera u seriji i iskustvo gledanja. Ali kopka me još uvek..

 

Bogami, ja sam pogledao prvih šest i mogu reći da mi se baš sviđa. Ima mnogo problema, ali mi leži super, iako nema sisa. Sad jedva čekam da pogledam ostatak.

 

Inače, lubo, dve tinejdžerke mi nisu drul, ali zato

 

Carrie-Coon-as-Nora-Durst-in-The-Leftove

Link to comment

Utopija, osim što je toliko teatralna da ne može da ne ide na ganglije, prosto mami za vinisanjem™. Najviše od svega me nerviraju svi oni strašni negativci. Gledam i samo se pitam što im ne nalupaju šamare i oteraju ih. Pogledao sam samo prvu epizodu i sad ne znam da li da odustanem koliko me iznervirala scena sa mučiteljem. Ni po čemu nismo videli da je nešto strašan, a opet lik sedi i trpi mučenje i očajno sluša šta će mu se desiti sa detetom, umesto samo da mu izvuče uši.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...